De organisatie van het Oranjeparkfestival is er dit jaar weer in geslaagd om een verrassend en gevarieerd programma samen te stellen.
dongen.nieuws.nl stelt in de laatste weken voor het festival de artiesten en bands voor die op 25 of 26 april de harten van de Dongenaren zullen proberen te veroveren. Deze keer in de spotlight: The Glamrocks. Deze band is te zien en te horen op het Gebroeders Jansen B.V. hoofdpodium op 26 april van 19.30 tot 20.30 uur.
The Glamrocks
The Glamrocks! Deze flamboyante band, met Toni Peroni (drums, o.a. Het Goede Doel en Secret Sounds), Marcel van den Berg (zang, o.a. Amstel Live Band), René Meister (keys, o.a. Het Goede Doel en Diesel), Rob Smeink en Alfred van der Linden (gitaar, The Bintangs) brengt je terug naar de early 70’s. Denk aan The Sweet, Mud, David Bowie, Alice Cooper, Slade, The Osmonds, om maar wat voorbeelden te noemen!
Naast hun muzikale talenten hechten The Glamrocks veel waarde aan de presentatie en sfeer tijdens hun optredens. De bandleden kleden zich in uitbundige glitter- en glamoutfits en brengen een echte rock ’n roll sfeer naar het podium. Met hun passie voor de muziek uit de jaren zeventig heeft The Glamrocks een trouwe schare fans opgebouwd. Hun optredens zijn altijd een feestje en de band weet keer op keer het publiek te verrassen en te vermaken.
The Glamrocks stonden o.a. op Paaspop, Zwarte Cross, Festyland, Alle Remmen Los, Haringrock, Hoessenbosch, Ploegfestival en vele andere!