Vanaf 18 december 2026 is het mogelijk om via de website van Recreatiepark Pukkemuk een verblijf op het vakantiepark te boeken voor de zomervakantie van 2027.
Met deze nieuwe boekingsmogelijkheid kunnen gasten eindelijk weer overnachten bij Pukkemuk. Tot vorig jaar was het nog mogelijk om op de camping te verblijven. Maar door de werkzaamheden aan het nieuwe vakantiepark en het nieuwe centrumgebouw, kon men afgelopen zomer alleen maar genieten van het recreatiepark.
De drie verschillende nieuwe accommodaties op het vakantiepark bieden ruimte voor zowel vier als zes personen. Alle accommodaties zijn in thema van het boerenleven. Zo zijn er de geitenstallen; ruime huisjes aan het water en langs geiten. Ook zijn er hooimeitjes; robuuste huisjes die eruitzien als een hooimijt. En tot slot zijn er de biggenstallen; compacte huisjes die ideaal zijn voor kleine gezinnen.
Pukkemuk kijkt ernaar uit om in de zomer van 2027 weer vele gezinnen te mogen verwelkomen.