ONI maakt zich op voor finale in Middelburg

21 mei 2012, 19:40 • Sport
ipcon3
Na de 2-0 thuis overwinning op het Zeeuwse SKNWK mag ONI zich nu gaan richten op het Zeeuwse MZVC uit Middelburg. Deze wedstrijd die a.s zaterdag gespeeld gaat worden is alles beslissend voor promotie naar de 3e klasse voor zowel Middelburg als ONI. Gezien de uitslag van afgelopen zaterdag tussen SKNWK en MZVC 0-2 wordt de wedstrijd MZVC - ONI een heuse finale op zeeuws grondgebied. Beide teams staan op drie punten, hebben het zelfde doelsaldo en dus is bij iedere overwinning van één van de beide teams deze zeker van promotie naar de 3e Klasse. Mocht er een gelijke stand zijn na 90min, dan zullen strafschopppen bepalend zijn wie er zich 3e klasser mag laten noemen.Het belooft op voorhand een spannende en enerverende wedstrijd te worden, die gade geslagen gaat worden door een grote supporters schare uit 's Gravenmoer die zich hebben opgegeven voor de busreis en de vele supporters die al in Zeeland zijn ivm het pinksterweekend plus de supporters die aangegeven hebben om met eigenvervoer de tocht naar Middelburg te maken. Alle opgegeven supporters worden tussen 10.30 en 10.45 verwacht in de kantine, waarna om 11.00 de bus vertrekt.
Na de 2-0 thuis overwinning op het Zeeuwse SKNWK mag ONI zich nu gaan richten op het Zeeuwse MZVC uit Middelburg. Deze wedstrijd die a.s zaterdag gespeeld gaat worden is alles beslissend voor promotie naar de 3e klasse voor zowel Middelburg als ONI. Gezien de uitslag van afgelopen zaterdag tussen SKNWK en MZVC 0-2 wordt de wedstrijd MZVC - ONI een heuse finale op zeeuws grondgebied. Beide teams staan op drie punten, hebben het zelfde doelsaldo en dus is bij iedere overwinning van één van de beide teams deze zeker van promotie naar de 3e Klasse. Mocht er een gelijke stand zijn na 90min, dan zullen strafschopppen bepalend zijn wie er zich 3e klasser mag laten noemen.
Het belooft op voorhand een spannende en enerverende wedstrijd te worden, die gade geslagen gaat worden door een grote supporters schare uit 's Gravenmoer die zich hebben opgegeven voor de busreis en de vele supporters die al in Zeeland zijn ivm het pinksterweekend plus de supporters die aangegeven hebben om met eigenvervoer de tocht naar Middelburg te maken. Alle opgegeven supporters worden tussen 10.30 en 10.45 verwacht in de kantine, waarna om 11.00 de bus vertrekt.
ONI zal aantreden op bijna volle oorlogsterkte, men mist alleen de ervaren John 'Guidetti' Broeders. De manschappen van Marco de Haas en Eric de Weijer zijn tot op het bot gemotiveerd, met als meest opvallende punt dat er tijdens de trainingen nog ruim dertig spelers acte de presence geven en koste wat kost deze prijs naar s'Gravenmoer willen brengen Het jonge team dat vanaf 14 Mei 2011 uit bij Zuilichem de eerste stappen zette in deze richting wil nu gaan oogsten na een prima seizoen 2011/2012. Voor de jonkies van een nu al trotse voorzitter Mouthaan zou het de kroon op het al het verzette werk zijn. Natuurlijk kan een jong team niet zonder de ervaring van de ouderen, en dat is nu precies wat deze groep zo omhoogtilt, de saamhorigheid en leergierigheid, gecombineerd met plezier en trots. Al deze benamingen kan men a.s zaterdag tentoon spreiden in de laatste en belangrijkste wedstrijd van het seizoen.
De wedstrijd word om 14.30 gespeeld op
SPORTPARK VEERSE POORT
MH Boassonlaan 4
4333 MH Middelburg

De spelers en bestuur zouden het heel erg op prijs stellen dat u als supporter zoveel mogelijk in het ORANJE OF ORANJE BLAUW aanwezig bent. Ondersteun uw en jou cluppie met woord en daad on the road to the 3e klasse.!!
loading

Loading articles...

Loading