Na de eclatante overwinning op Raamsdonk op de doordeweekse donderdagavond met 0-5, waarin ONI heer en meester was, was het afgelopen zaterdag andere koek eten voor de manschappen van Marco de Haas. Het jonge en fris spelende ONI, dat zich voorbereid op de komende confrontatie met mede periode kampioens kandidaat RIMBOE, verslikte zich in het prima spelende NOAD'32 uit Wijk en Aalburg. Was de wedstrijd van afgelopen donderdag misschien te goed geweest? en dacht men ook op deze manier tegen het gelouterde Noad aan te kunnen treden?Het antwood kreeg men snel, Noad was de betere ploeg en liep uiteindelijk met een verdiende 0-3 overwinning van het redelijk goed bespeelbare veld. ONI werd door Noad getrakteerd op het spel zoals men dat in de top van de derde klasse speelt, en kreeg in de gehele wedstrijd een 4tal kleine kansjes die men niet wist te benutten. Weggespeeld werd ONI absoluut niet, maar men kwam gewoon net steeds wat tekort om de titel kandidaat Noad pijn tedoen. Al met al kan men stellen dat ONI een goede winterstop/ voorbereiding op het 2e deel van de competitie heeft gemaakt, en kan men nu toeleven naar de wedstrijd van de waarheid a.s zaterdag. Om 14.30 zal men aantreden in de Wouwse Plantage alwaar men speelt tegen de directe concurent RIMBOE. Een wedstrijd met als inzet de 2e periode titel, die bij winst van ONI met één hand vast gepakt kan worden, waarna in de resterende 2 volgende wedstrijden (nog 1 punt nodig) met de andere hand de periode definitief voor het grijpen ligt. Eerst zal men a.s zaterdag de drie punten meeterug de bus in moeten nemen naar 's Gravenmoer. De eerste wedstrijd tussen beide kemphanen eindigde in een doelpuntrijke 3-4 overwinning voor Rimboe, ONI weet wat men kan verwachten en weet wat men te doen staat. De ploeg zal gezien de huidige ontwikkelingen ondersteund gaan worden door vele supporters die zich hebben opgegeven voor de bus reis. Met vertrouwen reist ONI zaterdag om 12.30 af naar het west brabantse land. Voor de meereisende supporters de oproep om om 12.15 aanwezig tezijn.!PROGRAMMA ONI28 JANUARI13.15 ONI C1 - OLYMPUS12.00 ONI C2 - VVR11.00 ONI D - IRENE09.30 ONI F2 - MADESE B09.30 ONI K - BAVEL14.30 RIMBOE - ONI 115.00 SCO/TOFS - ONI 314.30 BRAKEL - ONI 412.30 TSC - ONI B11.15 RAAMSDONK - ONI E110.00 WSC - ONI E209.30 DHV - ONI F1ONI 2= VRIJ
Na de eclatante overwinning op Raamsdonk op de doordeweekse donderdagavond met 0-5, waarin ONI heer en meester was, was het afgelopen zaterdag andere koek eten voor de manschappen van Marco de Haas. Het jonge en fris spelende ONI, dat zich voorbereid op de komende confrontatie met mede periode kampioens kandidaat RIMBOE, verslikte zich in het prima spelende NOAD'32 uit Wijk en Aalburg. Was de wedstrijd van afgelopen donderdag misschien te goed geweest? en dacht men ook op deze manier tegen het gelouterde Noad aan te kunnen treden?
Het antwood kreeg men snel, Noad was de betere ploeg en liep uiteindelijk met een verdiende 0-3 overwinning van het redelijk goed bespeelbare veld. ONI werd door Noad getrakteerd op het spel zoals men dat in de top van de derde klasse speelt, en kreeg in de gehele wedstrijd een 4tal kleine kansjes die men niet wist te benutten. Weggespeeld werd ONI absoluut niet, maar men kwam gewoon net steeds wat tekort om de titel kandidaat Noad pijn tedoen. Al met al kan men stellen dat ONI een goede winterstop/ voorbereiding op het 2e deel van de competitie heeft gemaakt, en kan men nu toeleven naar de wedstrijd van de waarheid a.s zaterdag. Om 14.30 zal men aantreden in de Wouwse Plantage alwaar men speelt tegen de directe concurent RIMBOE. Een wedstrijd met als inzet de 2e periode titel, die bij winst van ONI met één hand vast gepakt kan worden, waarna in de resterende 2 volgende wedstrijden (nog 1 punt nodig) met de andere hand de periode definitief voor het grijpen ligt. Eerst zal men a.s zaterdag de drie punten meeterug de bus in moeten nemen naar 's Gravenmoer. De eerste wedstrijd tussen beide kemphanen eindigde in een doelpuntrijke 3-4 overwinning voor Rimboe, ONI weet wat men kan verwachten en weet wat men te doen staat. De ploeg zal gezien de huidige ontwikkelingen ondersteund gaan worden door vele supporters die zich hebben opgegeven voor de bus reis. Met vertrouwen reist ONI zaterdag om 12.30 af naar het west brabantse land. Voor de meereisende supporters de oproep om om 12.15 aanwezig tezijn.!
PROGRAMMA ONI
28 JANUARI
13.15 ONI C1 - OLYMPUS
12.00 ONI C2 - VVR
11.00 ONI D - IRENE
09.30 ONI F2 - MADESE B
09.30 ONI K - BAVEL
14.30 RIMBOE - ONI 1
15.00 SCO/TOFS - ONI 3
14.30 BRAKEL - ONI 4
12.30 TSC - ONI B
11.15 RAAMSDONK - ONI E1
10.00 WSC - ONI E2
09.30 DHV - ONI F1
ONI 2= VRIJ