Olympia'60 heeft de uiterst belangrijke wedstrijd tegen DIA om aan te sluiten bij de top met 1-0 gewonnen. Wedstrijden tegen DIA zijn altijd lastig en zwaar en dat bleek ook nu weer. Na een kwartier spelen in de tweede helft scoorde Nick van Wanrooij de winnende treffer. Wedstrijdsponsor deze middag was Joost Driesprong.
Olympia wist op voorhand dat het een zware middag zou worden gezien de vorige ontmoetingen met de ploeg uit Teteringen. Keeper Mark Vorthoren was afwezig en spits Devie de Ronde moest op het laatste moment nog ziek afhaken. Daar tegenover stond de terugkeer van Nick van Wanrooij die na een blessureperiode weer in de basis kon beginnen.
Dat er twee gretige ploegen tegenover elkaar stonden bleek al na anderhalve minuut waarin er al 4 vrije trappen moesten worden genomen. Beide ploegen beschikken over een snelle behendige voorhoede en zochten dan ook allebei de aanval op. In de 10e minuut kwam Olympia goed weg doordat een schot op de paal uiteenspatte van de snelle Jamile Zschusschen. Drie minuten later zette Raymon Damen Nick van Wanrooij alleen tegenover de keeper maar Van Wanrooij richtte te hoog.
Even later richtte ook middenvelder Koen van Boxtel te hoog via een hard afstandsschot. De snelle aanvallen volgden elkaar op, zowel van Olympia kant als van DIA. Het laatste wapenfeit van de eerste helft kwam van DIA. Een gemikt schot werd uitstekend uit de hoek gedoken door keeper Jelle Stokx die een meer dan prima wedstrijd keepte. Met een terechte 0-0 werd de thee opgezocht.
Scheidsrechter IJpelaar uit Kaatsheuvel floot voor het 2e bedrijf en beide ploegen startten opnieuw furieus. In de 50e minuut verscheen Raymon Damen alleen voor de keeper maar zijn inzet ging helaas naast het doel. Vlak hierna werd een kopbal van Ruud van Beek gestopt door de DIA keeper. De snelle aanvallers van DIA werden keer op keer afgestopt door Olympia's backs en absolute uitblinkers Ruud van Beek en Mike Boudewijns.
In de 58e minuut was het dan toch raak voor Olympia. Een pass van Bryan Weistra werd opgepikt door Nick van Wanrooij die de 1-0 in de touwen schoot. Eindelijk de voorsprong voor de ploeg van Arne Koeman. DIA ging min of meer 1 op 1 spelen en Olympia paste zijn opstelling daar op aan. Bryan Weistra kwam naar de kant en werd vervangen door Elroy Vereggen.
Olympia hield stand en zag zelfs een grote kans van Kjeld Huveneers voorlangs gaan. Nick van Wanrooij werd naar de kant gehaald voor Thierno Barry waarmee trainer Koeman een extra verdedigende kracht inbracht. Ook de jonge Jochem Vogels kwam nog binnen de lijnen voor de moegestreden Kjeld Huveneers om de voorsprong vast te houden. Jelle Stokx toonde zijn grote klasse door met een magistrale snoekduik een bal uit de hoek te duiken en haalde vervolgens ook nog een bal van de lijn.
Olympia vocht als en hecht collectief voor iedere meter en wilde hoe dan ook winnen van DIA. De achterhoede onder aanvoering van Maarten van de Broek met Tim Antheunisse, Ruud van Beek en Mike Boudewijns vocht als leeuwen en trok tesamen met de rest van het team de belangrijke overwinning over de streep. Alle lof voor de spelers die hebben bewezen door voor iedere meter voor elkaar te strijden een goed resultaat uit het vuur te kunnen slepen.
Door dit resultaat klampt Olympia aan bij de brede top en kan het met vertrouwen uitkijken naar volgende week als het afreist naar koploper Tholense Boys.
Het verschil met de nummer 1 van de ranglijst is maar 5 punten dus Olympia weet wat het te doen staat.