Op zaterdag en zondag 1 en 2 oktober j.l. waren een zestal karateka's van sportcentrum van Gils aanwezig op het Elhatri Kata en Kumite toernooi in Eindhoven. Dit toernooi wordt alweer voor de 17e keer georganiseerd en staat bekend als een pittig evenement. De karate leerlingen van van Gils Sport hadden dan ook hun handen vol om in dit wedstrijdgeweld stand te houden. Vrijwel alle deelnemers hadden zich ingeschreven op het onderdeel Kata (schijngevecht) en twee deelnemers gingen ook op het onderdeel Kumite (vrij gevecht) aan de bak.Jesse Smeets was op zijn eerste wedstrijd meteen dominerend op het onderdeel Kata, Jesse won al zijn partijen en behaalde hiermee een geweldige eerste plaats. De overige deelnemers, Cailin Smeets, Lindy Nijhuis, Tiana Kivits en Ralf van Bekhoven kwamen behoorlijk goed mee maar moesten na enkele ronden toch hun meerderen erkennen en vielen net buiten de prijzen. Op het onderdeel Kumite ging het een stuk moeilijker. Tiana Kivits en Jeremy Melis kwamen ervaring tekort om tegen de meer gevorderde tegenstanders weerstand te bieden. Het waren echter wel leerzame dagen waar veel opgestoken is wat zeker de volgende keer weer voor verbetering kan zorgen.
Op zaterdag en zondag 1 en 2 oktober j.l. waren een zestal karateka's van sportcentrum van Gils aanwezig op het Elhatri Kata en Kumite toernooi in Eindhoven. Dit toernooi wordt alweer voor de 17e keer georganiseerd en staat bekend als een pittig evenement. De karate leerlingen van van Gils Sport hadden dan ook hun handen vol om in dit wedstrijdgeweld stand te houden. Vrijwel alle deelnemers hadden zich ingeschreven op het onderdeel Kata (schijngevecht) en twee deelnemers gingen ook op het onderdeel Kumite (vrij gevecht) aan de bak.
Jesse Smeets was op zijn eerste wedstrijd meteen dominerend op het onderdeel Kata, Jesse won al zijn partijen en behaalde hiermee een geweldige eerste plaats. De overige deelnemers, Cailin Smeets, Lindy Nijhuis, Tiana Kivits en Ralf van Bekhoven kwamen behoorlijk goed mee maar moesten na enkele ronden toch hun meerderen erkennen en vielen net buiten de prijzen. Op het onderdeel Kumite ging het een stuk moeilijker. Tiana Kivits en Jeremy Melis kwamen ervaring tekort om tegen de meer gevorderde tegenstanders weerstand te bieden. Het waren echter wel leerzame dagen waar veel opgestoken is wat zeker de volgende keer weer voor verbetering kan zorgen.