Dartnieuws Sportcafé 't Vaartje

20 mei 2013, 22:27Sport
upkm6qybriesnlkkkdmtw3lis 232322
Wil Luiken winnaar van Leijsen-rankingIn sportcafé 't Vaartje werd een wedstrijd gegooid in het kader van het aannemings-bedrijf C. van Leijsen Kleindongen-rankingtoernooi. In het singletoernooi ging de winst naar Wil Luiken. In de finale was Wil met 4-1 te sterk voor Jan Embrechts. In de halve finale won Wil met 3-2 van Ton Kemmeren. Jan was hier te sterk voor Sander v.d. Wiel Het werd 3-0. In de verliezerronde ging de winst naar Jac v.d. Ven. Hij versloeg Jeroen de Jong met 3-0. Jeroen won in de halve finale met 2-1 van Alex van Ginneken. Jac versloeg hier de debuterende Canadees Jarot Djego met 2-0. De deelname van Djarot zorgde voor een internationaal tintje.Erwin van Riel en Wil Luiken winnen koppelsIn het koppeltoernooi prolongeerde Erwin van Riel de titel van de vorige keer. Deze keer won hij aan de zijde van Wil Luiken de titel. Wil pakte hiermee de dubbel. Er werd met 3-0 gewonnen van Kees van Boxel en Jan Embrechts. Kees en Jan wonnen in de halve finale met 2-1 van Wilma en Frans Kemmeren. Wil en Erwin waren hier te sterk voor Jeroe de Jong en Hanny Kemmeren. In de verliezerronde ging de titel naar Jack v.d. Ven en Nick Dirven. Zij wonnen met 2-0 van Jordan Marijnissen en Sander v.d. Wiel. Voor Wil was het een bijzonder succesvolle avond. Ook de hoogste uitworp kwam met 78 op zijn naam. Ton Kemmeren gooide nog een 180-er. De volgende wedstrijd is zaterdagavond 1 juni vanaf 20.00 uur.
Wil Luiken winnaar van Leijsen-ranking
In sportcafé 't Vaartje werd een wedstrijd gegooid in het kader van het aannemings-bedrijf C. van Leijsen Kleindongen-rankingtoernooi. In het singletoernooi ging de winst naar Wil Luiken. In de finale was Wil met 4-1 te sterk voor Jan Embrechts. In de halve finale won Wil met 3-2 van Ton Kemmeren. Jan was hier te sterk voor Sander v.d. Wiel Het werd 3-0. In de verliezerronde ging de winst naar Jac v.d. Ven. Hij versloeg Jeroen de Jong met 3-0. Jeroen won in de halve finale met 2-1 van Alex van Ginneken. Jac versloeg hier de debuterende Canadees Jarot Djego met 2-0. De deelname van Djarot zorgde voor een internationaal tintje.
Erwin van Riel en Wil Luiken winnen koppels
In het koppeltoernooi prolongeerde Erwin van Riel de titel van de vorige keer. Deze keer won hij aan de zijde van Wil Luiken de titel. Wil pakte hiermee de dubbel. Er werd met 3-0 gewonnen van Kees van Boxel en Jan Embrechts. Kees en Jan wonnen in de halve finale met 2-1 van Wilma en Frans Kemmeren. Wil en Erwin waren hier te sterk voor Jeroe de Jong en Hanny Kemmeren. In de verliezerronde ging de titel naar Jack v.d. Ven en Nick Dirven. Zij wonnen met 2-0 van Jordan Marijnissen en Sander v.d. Wiel. Voor Wil was het een bijzonder succesvolle avond. Ook de hoogste uitworp kwam met 78 op zijn naam. Ton Kemmeren gooide nog een 180-er. De volgende wedstrijd is zaterdagavond 1 juni vanaf 20.00 uur.
loading

Loading articles...

Loading