Biljartnieuws Sportcafé 't Vaartje

18 sep 2012, 1:34Sport
ipcon3
Biljartsport driebanden-groot:Laatste kans! In sportcafé 't Vaartje in Dongen-Vaart wordt al weer voor de achttiende keer een biljarttoernooi gehouden voor de grote tafel. De naam van het evenement is ook dit jaar het Corné v.d. Nieuwenhuizen Schilderwerken Tilburg-driebandentoernooi. Ook dit jaar wordt er gespeeld volgens het poule-systeem. Het aantal caramboles wordt bepaald op basis van het moyenne. In een poule van vijf plaatsen in ieder geval de eerste twee zich voor de volgende ronde. De eerste prijs is dit jaar liefst € 250,--. In elke klasse zijn er vijf geldprijzen te verdelen. Bovenien is er een prijs voor degenen die procentueel de hoogste serie neer zet. Het inschrijfgeld is laag gehouden en bedraagt slechts € 7,50. Het toernooi gaat in oktober van start en eindigt in december. De inschrijftermijn sluit al op 22 september. Je kunt je opgeven bij sportcafé 't Vaartje, Vaartweg 137, 5106 NC Dongen-Vaart. Het telefoonnummer is 0162-312275.Biljartsport Landelijke eerste divisie:Verlies installatiebedrijf Hultermans Team interieur- en installatiebedrijf Bart Hultermans Dongen moest in de tweede wedstrijd opnieuw verlies incasseren. In Oss werd het een nipte nederlaag met 5-3. De enige winstpartij kwam op naam van Bart Hultermans. Bart liet het voortreffelijke gemiddelde van 0.900 voor zich noteren. Hij maakte ook nog een serie van zeven. Al met al een uitstekende prestatie. Willie Damen had de pech dat zijn opponent een meer dan voortreffelijke partij afleverde. Zijn rivaal finishte in maar 31 beurten en kwam uit op 1.451. Wilfried Swaans zette een degelijke 0.809 neer. Toch was dit onvoldoende voor de winst. Kopman Jack Wijnen moest het opnemen tegen Arie Weijenburg. Beide spelers finishte in 41 beurten. Hierdoor was verlies niet meer te keren.Biljartsport Landelijke derde divisie:1e punt autobedrijf Lion v. Loon In sportcafé 't Vaartje pakte team autobedrijf Lion van Loon het eerste punt. Het werd 4-4- tegen team De Hazelaar uit Rosmalen. Hier zag het overigens aanvankelijk niet naar uit. In de eerste sessie verloor kopman Geoffrey Dresselaerts nipt. Hij kwam slechts vier caramboles te kort. Op de andere tafel kreeg Arnoud van Rooij geen schijn van kans. In slechts 44 beurten was zijn tegenstander bij de finish. In de tweede sessie moest het dus gebeuren voor team van Loon. Raymond Lockkamper speelde een puike partij. Hij finishte ook in maar 44 beurten. Hij kwam uit op 0.681 en was daarmee de beste speler van zijn team. Hij maakte ook nog een fraaie serie van vijf. Marrie Groeneveld moest vol aan de bak. In een gelijk opgaande strijd, pakte hij bekwaam de winst. Het eerste punt werd hiermee veilig gesteld.
Biljartsport driebanden-groot:
Laatste kans!

In sportcafé 't Vaartje in Dongen-Vaart wordt al weer voor de achttiende keer een biljarttoernooi gehouden voor de grote tafel. De naam van het evenement is ook dit jaar het Corné v.d. Nieuwenhuizen Schilderwerken Tilburg-driebandentoernooi. Ook dit jaar wordt er gespeeld volgens het poule-systeem. Het aantal caramboles wordt bepaald op basis van het moyenne. In een poule van vijf plaatsen in ieder geval de eerste twee zich voor de volgende ronde. De eerste prijs is dit jaar liefst € 250,--. In elke klasse zijn er vijf geldprijzen te verdelen. Bovenien is er een prijs voor degenen die procentueel de hoogste serie neer zet. Het inschrijfgeld is laag gehouden en bedraagt slechts € 7,50. Het toernooi gaat in oktober van start en eindigt in december. De inschrijftermijn sluit al op 22 september. Je kunt je opgeven bij sportcafé 't Vaartje, Vaartweg 137, 5106 NC Dongen-Vaart. Het telefoonnummer is 0162-312275.
Biljartsport Landelijke eerste divisie:
Verlies installatiebedrijf Hultermans

Team interieur- en installatiebedrijf Bart Hultermans Dongen moest in de tweede wedstrijd opnieuw verlies incasseren. In Oss werd het een nipte nederlaag met 5-3. De enige winstpartij kwam op naam van Bart Hultermans. Bart liet het voortreffelijke gemiddelde van 0.900 voor zich noteren. Hij maakte ook nog een serie van zeven. Al met al een uitstekende prestatie. Willie Damen had de pech dat zijn opponent een meer dan voortreffelijke partij afleverde. Zijn rivaal finishte in maar 31 beurten en kwam uit op 1.451. Wilfried Swaans zette een degelijke 0.809 neer. Toch was dit onvoldoende voor de winst. Kopman Jack Wijnen moest het opnemen tegen Arie Weijenburg. Beide spelers finishte in 41 beurten. Hierdoor was verlies niet meer te keren.
Biljartsport Landelijke derde divisie:
1e punt autobedrijf Lion v. Loon
In sportcafé 't Vaartje pakte team autobedrijf Lion van Loon het eerste punt. Het werd 4-4- tegen team De Hazelaar uit Rosmalen. Hier zag het overigens aanvankelijk niet naar uit. In de eerste sessie verloor kopman Geoffrey Dresselaerts nipt. Hij kwam slechts vier caramboles te kort. Op de andere tafel kreeg Arnoud van Rooij geen schijn van kans. In slechts 44 beurten was zijn tegenstander bij de finish. In de tweede sessie moest het dus gebeuren voor team van Loon. Raymond Lockkamper speelde een puike partij. Hij finishte ook in maar 44 beurten. Hij kwam uit op 0.681 en was daarmee de beste speler van zijn team. Hij maakte ook nog een fraaie serie van vijf. Marrie Groeneveld moest vol aan de bak. In een gelijk opgaande strijd, pakte hij bekwaam de winst. Het eerste punt werd hiermee veilig gesteld.
Biljartsport: Landelijke vierde divisie:
v.d. Kaa verslaat v.d. Nieuwenhuizen
In sportcafé 't Vaartje werd de derby tussen team assurantiekantoor J. v.d. Kaa Kaatsheuvel en team Corné v.d. Nieuwenhuizen Schilderwerken Tilburg gewonnen door v.d. Kaa. Het was een zeer enerverende ontmoeting. In de eerste sessie was in beide wedstrijden het verschil slechts één luttele carambole. Guus Sekreve won nipt van Toon Verbunt. Ben Stadhouders versloeg Embert Broekhoven eveneens met het kleinst mogelijke verschil. Ook in het duel der kopmannen was het een nek aan nek race. Ad Faro redde de eer van team v.d. Nieuwenhuizen door de winst te pakken op Gerard Stadhouders. Hij kwam uit op het prima moyenne van 0.681. Jan Geerlings tenslotte speelde een prima partij. Hij kwam uit op 0.568. Dit was net iets te veel voor Leo Loonen.
Brabant Service verliest
In Kwadendamme verloor team Brabant Service Zonwering met 6-2 van team 3BSD. De enige winstpartij kwam op naam van Anton Smulders. In maar 46 beurten was hij bij de finish met het uitstekende gemiddelde van 0.434. Hij liet hiermee zijn tegenspeler kansloos. Verlies was er voor Gerard Gabriëls, Anja Wijnen en Jan Ligtenberg. Gerard kwam maar twee luttele caramboles te kort en Jan maar drie. Anja kon haar uitstekende optreden in de vorige wedstrijd geen vervolg geven.
Biljartsport Districtscompetitie driebanden-groot
Opnieuw winst Hazenberg

In sportcafé 't Vaartje pakte team Hazenberg Grondwerken en Bestratingen De Moer opnieuw de winst. Dit keer was het de volle winst met 30-13 tegen team de Eekhoorn uit Oosterhout. Jan Smeekens revancheerde zich voor zijn matige competitie start. Hij had maar 32 beurten nodig om te finishen. Hij kwam uit op het geweldige gemiddelde van 0.656. Ook Embert Broekhoven pakte de winst. Hij had maar 45 beurten nodig om de partij uit te spelen. Hij kwam hiermee uit op 0.511 en dat is een prima gemiddelde. In de laatste wedstrijd greep de nieuwe kopman Charles Mekes de kans om de volle winst te pakken. In maar 44 beurten was Charles al bij de finish. Hij kwam uit op het gemiddelde van 0.931. Het teammoyenne was prima met 0.702. Door dit resultaat staat team Hazenberg nu op de elfde plaats met een wedstrijd minder.
Biljartsport districtscompetitie libre:
AK Deur & Interieur superieur

In sportcafé 't Vaartje speelde team AK Deur & Interieur - Multimate Kaatsheuvel superieur. De volle winst werd gepakt en hoe! De teruggekeerde Johan Ligtenberg speelde zijn partij in maar 23 beurten uit en liet het voortreffelijke gemiddelde van 3.043 voor zich noteren. Hij maakte onder emer een fraaie serie van 19. Vader Jan Ligtenberg is ook voor geen kleintje vervaart. Hij had maar 18 beurten nodig om te finshen. Hij kwam uit op het sublieme gemiddelde van 4.444. Ook maakte hij een prachtige serie van 19. De jongste in actie komende telg, Edwin Ligtenberg, spande de kroon. Hij had maar 13 (!!!) beurten nodig om zijn partij over de meet te brengen. Hij maakte hierin ook een briljante serie van 29. Het teammoyenne kwam hiermee uit op 3.870 en dit mag met recht een superieure prestatie worden genoemd. Er werd met 30-10 gewonnen van team H.M.S. uit Sprang-Capelle. Door dit resultaat staat team AK nu op een mooie gedeelde tweede plaats op slechts één punt van de koploper.
Aankondigingen
Biljartsport Landelijke eerste divisie:
Installatiebedrijf Bart Hultermans thuis
Team interieur- en installatiebedrijf Bart Hultermans Dongen speelt aanstaande zaterdag 22 september tegen team Gommers uit Zundert. Het team staat net boven team Hultermans. Team Hultermans zal er alles aan doen om de eerste winst van het seizoen te behalen. Omdat Dingeman Picocrie nog herstellende is, is de vermoedelijke opstelling van team Hultermans: Jack Wijnen, Wilfried Swaans, Willie Damen en Bart Hultermans. De wedstrijd in sportcafé 't Vaartje begint om 14.00 uur.
Biljartsport districtscompetitie driebanden-groot:
Hazenberg thuis

Op dinsdagavond 25 september speelt team Hazenberg de Moer Bestrating & Grondwerkzaamheden een thuiswedstrijd. Het betreft een wedstrijd in het kader van de districtscompetitie driebanden-groot van het district Midden-Brabant. Team Hazenberg moet het dan opnemen tegen team v.d. Brandt uit Waalwijk. Team Hazenberg bestaat uit Embert Broekhoven, Charles Mekes en Jan Smeekens. De wedstrijd in sportcafé 't Vaartje begint om 19.30 uur.
loading

Loading articles...

Loading