Toon Verbunt kampioen C. v.d. Nieuwenhuizen-dbtToon Verbunt (Dongen) is de nieuwe kampioen geworden in het internationaal gerenommeerde Corné v.d. Nieuwenhuizen Schilderwerken Tilburg-driebandentoernooi voor de grote tafel. In sportcafé 't Vaartje in Dongen-Vaart moest na een zinderende strijd een barrage de beslissing brengen. Fred Couwenberg ('s Gravenmoer) was de grote verrassing. Hij stond na tien wedstrijden op vijf punten. Hij verloor alleen van Guus Sekreve en speelde gelijk tegen Toon Verbunt. Het waren de enige twee punten voor de Kaatsheuvelnaar, die niet in zijn spel kon komen. Jos van Osch (Rosmalen) hield het spannend door de winst te pakken op Toon Verbunt. In de laatste wedstrijd kon de Belg Raymond Lockkamper (Oud-Turnhout) de titel pakken. Zelfs bij een gelijkspel zou hij nog een barrage afdwingen tegen Toon. Dit gebeurde echter niet. Fred won en speelde daardoor zelf de barrage. In deze barrage eiste Toon Verbunt nadrukkelijk de titel voor zich op. Het werd liefst 7-1. Toch heeft ook Fred bewezen talenten te hebben voor de biljartsport op de grote tafel. Toon neemt de titel over van Jan Ligtenberg (Kaatsheuvel). Leo v.d. Broek (Kaatsheuvel) is de winnaar van in het sportcafé 't Vaartje-klassement. Hij maakte een fraaie serie van vijf caramboles. Ook Leo kwam de prijs persoonlijk in ontvangst nemen, hetgeen erg gewaardeerd werd. Ook hoofdsponsor Corné v.d. Nieuwenhuizen van Corné v.d. Nieuwenhuizen Schilderwerken was bij de finale aanwezig. Dankzij de medewerking van het bedrijfsleven is het mogelijk om een dergelijk evenement te organiseren. Tot slot werd ook het kasteleinsechtpaar Ton en Hanny Kemmeren bedankt voor de uitstekende verzorging en het ter beschikking stellen van het materiaal. Reikhalzend wordt weer uitgezien naar het kleine tafeltoernooi wat weer vanaf maart tot juni wordt gespeeld.
Toon Verbunt kampioen C. v.d. Nieuwenhuizen-dbt
Toon Verbunt (Dongen) is de nieuwe kampioen geworden in het internationaal gerenommeerde Corné v.d. Nieuwenhuizen Schilderwerken Tilburg-driebandentoernooi voor de grote tafel. In sportcafé 't Vaartje in Dongen-Vaart moest na een zinderende strijd een barrage de beslissing brengen. Fred Couwenberg ('s Gravenmoer) was de grote verrassing. Hij stond na tien wedstrijden op vijf punten. Hij verloor alleen van Guus Sekreve en speelde gelijk tegen Toon Verbunt. Het waren de enige twee punten voor de Kaatsheuvelnaar, die niet in zijn spel kon komen. Jos van Osch (Rosmalen) hield het spannend door de winst te pakken op Toon Verbunt. In de laatste wedstrijd kon de Belg Raymond Lockkamper (Oud-Turnhout) de titel pakken. Zelfs bij een gelijkspel zou hij nog een barrage afdwingen tegen Toon. Dit gebeurde echter niet. Fred won en speelde daardoor zelf de barrage. In deze barrage eiste Toon Verbunt nadrukkelijk de titel voor zich op. Het werd liefst 7-1. Toch heeft ook Fred bewezen talenten te hebben voor de biljartsport op de grote tafel. Toon neemt de titel over van Jan Ligtenberg (Kaatsheuvel). Leo v.d. Broek (Kaatsheuvel) is de winnaar van in het sportcafé 't Vaartje-klassement. Hij maakte een fraaie serie van vijf caramboles. Ook Leo kwam de prijs persoonlijk in ontvangst nemen, hetgeen erg gewaardeerd werd. Ook hoofdsponsor Corné v.d. Nieuwenhuizen van Corné v.d. Nieuwenhuizen Schilderwerken was bij de finale aanwezig. Dankzij de medewerking van het bedrijfsleven is het mogelijk om een dergelijk evenement te organiseren. Tot slot werd ook het kasteleinsechtpaar Ton en Hanny Kemmeren bedankt voor de uitstekende verzorging en het ter beschikking stellen van het materiaal. Reikhalzend wordt weer uitgezien naar het kleine tafeltoernooi wat weer vanaf maart tot juni wordt gespeeld.
Winnaar Toon Verbunt derde van rechts
Biljartsport Districtscompetitie driebanden-groot
Winst Hazenberg
In Tilburg won team Hazenberg de Moer Grondwerken en Bestrating een 28-25 van team D.K.S. De enige verliespartij kwam op naam van Toon Verbunt. Toon kreeg ook maar veertig beurten. Hij kwam uit op het verdienstelijke gemiddelde van 0.425. Winst was er voor Embert Broekhoven en Jan Smeekens. Jan Smeekens is verhoogd naar 21 caramboles. Toch liet hij zien deze prima te kunnen halen. In maar 45 beurten was Jan bij de finish. Hij liet het prima gemiddelde van 0.466 voor zich noteren. Ook kopman Embert Broekhoven pakte de winst. Embert maakte onder meer een prachtige serie van zes caramboles. Door dit resultaat handhaaft het team wat de thuisbasis heeft in sportcafé 't Vaartje zich op een mooie derde plaats.
Biljartsport districtscompetitie libre:
Verlies AK Deur & Interieur
In Werkendam verloor team AK Deur & Interieur - Multimate met 27-25 van team B.V. Werkendam. De enige winstpartij was voor Erwin Ligtenberg. Hij noteerde met 2.205 ook het beste gemiddelde van zijn team. Verlies was er voor vader Jan Ligtenberg en Edwin Ligtenberg. Edwin kreeg ook maar 23 beurten. Met het gemiddelde van 2.130 zal hij niet ontevreden zijn, maar wel met het resultaat. Jan maakte nog een mooie serie van dertien. Door dit resultaat handhaaft het team wat de thuishaven heeft in sportcafé 't Vaartje zich op een mooie derde plaats.
AANKONDIGINGEN
Biljartsport Landelijke tweede divisie:
Grijpt team Bart Hultermans de koppositie???
Team interieur- en installatiebedrijf Bart Hultermans Dongen speelt op vrijdagavond 23 december een thuiswedstrijd. In sportcafé ‘t Vaartje wordt de strijd aangebonden met team de Vrachtkar uit Rosmalen. Winst zorgt er voor dat team Hultermans opnieuw de koppositie veroverd. Het belooft dus een spannend duel te worden. Team Hultermans bestaat uit kopman Jack Wijnen, Dingeman Picocrie, Willie Damen en Bart Hultermans en reserves Patrick Adams, Wilfried Swaans en Marrie Groeneveld. De wedstrijd begint om 20.00 uur.
Biljartsport districtscompetitie driebanden-groot:
Hazenberg thuis
Op dinsdagavond 27 december speelt team Hazenberg de Moer Bestrating & Grondwerkzaamheden een thuiswedstrijd. Het betreft een wedstrijd in het kader van de districtscompetitie driebanden-groot van het district Midden-Brabant. Team Hazenberg moet het dan opnemen tegen team de Westhoek uit Drunen. Team Hazenberg heeft de winst nodig om aansluiting te houden met de top. Team Hazenberg bestaat uit Embert Broekhoven, Toon Verbunt en Jan Smeekens. De wedstrijd in sportcafé 't Vaartje begint om 19.30 uur.