Dongen, 19 januari 2012 - Voor wie woensdagmiddag nietsvermoedend in het centrum van Dongen reed was het best even schrikken. Niemand minder dan Sinterklaas en twee pieten reden namelijk op een koets door het dorp. Even later bleek de Sint een duidelijke bestemming te hebben. Sinterklaas was namelijk de speciale gast bij de opening van 't Gekkehuis, een nieuwe winkel in exclusieve kinderkleding aan de St. Josephstraat 161. Eigenaresse Dinja Meerman had een speciale brief geschreven aan de Sint waarin ze hem vroeg om haar nieuwe winkel, die zich helemaal richt op kinderkleding, te openen. Bij wijze van hoge uitzondering was de goedheiligman op dit verzoek ingegaan. Vergezeld van zijn twee Pieten en met een zak vol cadeautjes arriveerde hij bij 't Gekkehuis waar hij samen met Dinja Meerman de officiële opening verrichtte binnen. Voor alle kinderen had de Sint daarna binnen in de prachtige speelkamer ook nog wat lekkers. Klik hier voor een gefilmde impressie.
Dongen, 19 januari 2012 - Voor wie woensdagmiddag nietsvermoedend in het centrum van Dongen reed was het best even schrikken. Niemand minder dan Sinterklaas en twee pieten reden namelijk op een koets door het dorp. Even later bleek de Sint een duidelijke bestemming te hebben. Sinterklaas was namelijk de speciale gast bij de opening van 't Gekkehuis, een nieuwe winkel in exclusieve kinderkleding aan de St. Josephstraat 161. Eigenaresse Dinja Meerman had een speciale brief geschreven aan de Sint waarin ze hem vroeg om haar nieuwe winkel, die zich helemaal richt op kinderkleding, te openen. Bij wijze van hoge uitzondering was de goedheiligman op dit verzoek ingegaan. Vergezeld van zijn twee Pieten en met een zak vol cadeautjes arriveerde hij bij 't Gekkehuis waar hij samen met Dinja Meerman de officiële opening verrichtte binnen. Voor alle kinderen had de Sint daarna binnen in de prachtige speelkamer ook nog wat lekkers.
Klik hier voor een gefilmde impressie.
Dinja is terecht erg trots op haar en gezellige winkel in het centrum van Dongen: "Zoals het hoort in een winkel met kinderkleding kunnen kinderen zich heerlijk vermaken in een enorme speelkamer. Lekker knutselen, rondrennen, fietsen, klimmen of heerlijk lui televisie kijken. Kinderen mogen dus kinderen zijn in de winkel. Daarnaast zijn er regelmatig middagen dat de kleine ‘prinsjes en prinsesjes' worden geschminkt en verkleed. De papa's en de mama's (en opa's en oma's) hebben daardoor uitgebreid de tijd hebben om rustig te winkelen. Shoppen wordt dus echt een gezellig familie uitstapje bij 't Gekkehuis."