In samenwerking met met Scope-Shooting organiseert Poppy's "Schieten met mannen die geraakt zijn door kanker".
Op het terrein van de voormalige leerlooierij in Dongen kun je met een wapen naar keuze schieten op een roos. Uiteraard word je hierbij begeleid door instructeurs van Scope-Shooting. Het draait niet alleen om het (leren) schieten, maar juist om het leegmaken van het hoofd. Door volledige focus op het doel ontstaat er mentale rust, waardoor spanning en zorgen naar de achtergrond verdwijnen.
Samen sterker
Schieten in een vaste groep en op een terugkerend tijdstip biedt meer dan alleen techniek en precisie. Het creëert een vertrouwde omgeving waarin mannen elkaar kunnen steunen, ervaringen kunnen delen en samen kunnen ontspannen.
Doe mee!
Wil jij vrijblijvend kennismaken en ervaren wat deze activiteit voor jou kan betekenen? Kom dan naar één van onze kennismakingsbijeenkomsten op vrijdagmiddag 11 april 13:00 – 16:00 uur of dinsdagochtend 15 april 9:00 – 12:00 uur. Meer informatie over de locatie, het programma en aanmelden kan via www.centrumpoppys.nl/activiteiten en klik de datum naar keuze aan. Heb je interesse, maar kun je niet op deze data? Laat het weten via info@centrumpoppys.nl en blijf op de hoogte van nieuwe mogelijkheden.
Over Poppy’s
Kanker zet het leven behoorlijk op zijn kop. En dan kan het prettig zijn om een plek te hebben waar je naartoe kunt gaan. Poppy’s is een centrum voor leven met en na kanker en ondersteunt bij het hervinden en versterken van de kwaliteit van leven; tijdens en na de ziekte. Of je nu zelf getroffen bent door kanker of als naaste of nabestaande betrokken bent, onze deur staat voor je open. Wees welkom.
Poppy’s organiseert activiteiten gericht op informatie, ontmoeting, ontspanning, beweging, creativiteit en ondersteuning vanuit het perspectief wat je allemaal nog wél kunt. In ons centrum aan de Mathildastraat 69 in Oosterhout zijn mensen uit de hele Donge- en Amerstreek welkom. Kijk voor meer informatie op: www.centrumpoppys.nl