Wil je nog meedoen aan de spinningmarathon van Dongen d’Huzes? Wees er dan snel bij.
Er zijn nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Wees er snel bij want online inschrijven kan tot woensdag 26 maart 23.59 uur. Na deze tijd kun je wel meedoen maar ben je niet zeker van een deelname. Voor meer informatie kijk op onze website www.dongendhuzes.nl
Heb je zin in een sportieve uitdaging waar je lekker je energie in kwijt kunt én waar je ook onderzoek en behandeling van kanker steunt? Dan mag je de Spinningmarathon van Dongen d'Huzes niet missen!
In samenwerking met de Vennen in Dongen en The Factory in Rijen, organiseren wij op 28 maart een Spinningmarathon. Iedereen is welkom! Je kunt alleen meedoen, of samen met een team. Je steunt hiermee Team Dongen d'Huzes, de opbrengst gaat volledig naar het Kankerfonds, KWF.
Wat, waar en wanneer?
Datum: 28-3-2025
Tijd: 18.00 - 22.00
Locatie: De Vennen, Deken Batenburgstraat 2 Dongen
Inschrijfgeld: € 16,= per uur
1. Ga naar www.dongendhuzes.nl daar vind je alle verdere informatie
2. Schrijf je in voor een tijdslot.
3. Neem je sportkleding en een handdoek mee.
4. Zorg dat je op tijd aanwezig bent!
Wacht niet te lang want de plekken zijn beperkt. Trommel je vrienden, collega's, sportmaatjes of familie op en kom samen trappen voor het goede doel en steun team Dongen d'Huzes!