Karrevalparty bij 't Karrewiel met Willem Barth, Wammus & Klabammus en Rogier & Co.Zaterdag met carnaval staat er weer een ijzersterk progamma bij Café-zaal 't Karrewiel, tijdens de Karrevalparty.Helaas hebben de Toffe Pheren af moeten zeggen i.v.m. ziekte, maar daar hebben we wel een super vervanger voor gevonden met het duo Rogier & Co. Deze zijn o.a. bekend van één van de allergrootste carnavalhits aller tijden, "schatje mag ik je foto", maar ook "ik ben wel gek, maar niet op jou" en "is hier een party dan" kennen we allemaal. Ook dit jaar hebben ze weer een leuk nummer met "Falafel".Als tweede act het grote opkomende talent Willem Barth die het prima doet met nummers als "Aan alle mooie meiden, Bella, bella signorina en Lieve heer heb medelij". Op dit moment staat hij in alle Hollandse hitlijsten met het nummer de warmte van je hartstocht.De derde act die we dit jaar hebben Zijn Wammus & Klabammus, bestaande uit de zanger van WC experience, Patrick Marcelissen en Ad Godefroy. Dit duo die vorig jaar met het super polonaisenummer "Tamponen" zich in de schijnwerpers zette. Ze hebben ook dit jaar weer een klapper, namelijk "Met de krant op munne kop". Deze act moet je gezien hebben.Het ziet er dus weer naar uit dat het een superfeest gaat worden, kaarten zijn te koop in de voorverkoop voor € 7,50 en aan de deur als ze er nog zijn voor € 9,00.
Karrevalparty bij 't Karrewiel met Willem Barth, Wammus & Klabammus en Rogier & Co.
Zaterdag met carnaval staat er weer een ijzersterk progamma bij Café-zaal 't Karrewiel, tijdens de Karrevalparty.
Helaas hebben de Toffe Pheren af moeten zeggen i.v.m. ziekte, maar daar hebben we wel een super vervanger voor gevonden met het duo Rogier & Co. Deze zijn o.a. bekend van één van de allergrootste carnavalhits aller tijden, "schatje mag ik je foto", maar ook "ik ben wel gek, maar niet op jou" en "is hier een party dan" kennen we allemaal. Ook dit jaar hebben ze weer een leuk nummer met "Falafel".
Als tweede act het grote opkomende talent Willem Barth die het prima doet met nummers als "Aan alle mooie meiden, Bella, bella signorina en Lieve heer heb medelij". Op dit moment staat hij in alle Hollandse hitlijsten met het nummer de warmte van je hartstocht.
De derde act die we dit jaar hebben Zijn Wammus & Klabammus, bestaande uit de zanger van WC experience, Patrick Marcelissen en Ad Godefroy. Dit duo die vorig jaar met het super polonaisenummer "Tamponen" zich in de schijnwerpers zette. Ze hebben ook dit jaar weer een klapper, namelijk "Met de krant op munne kop". Deze act moet je gezien hebben.
Het ziet er dus weer naar uit dat het een superfeest gaat worden, kaarten zijn te koop in de voorverkoop voor € 7,50 en aan de deur als ze er nog zijn voor € 9,00.