40e Tractor Behendigheid Wedstrijd Oranjestichting-Klein-Dongen-Vaart

15 apr , 9:24 Nieuws
tbw251

Al meer dan 40 jaar organiseert de Oranje stichting Klein Dongen Vaart de Tractor Behendigheid Wedstrijd (TBW).

Wat begon als een onderdeel van de Koninginnedag viering in 1983 is uitgegroeid tot een zelfstandig evenement. Het is een wedstrijd voor dames, heren, veteranen en jongeren, waarbij de deelnemers hun behendigheid tonen bij een zestal spellen. Tijdens deze 40e editie gaan ze hun behendigheid tonen bij de volgende spellen: Jubileum spel 40 x TBW, Paashaas schuiven spel, het kogelslingeren, het oberspel, het labyrint en het domino spel.

We zijn wederom te gast bij Toon den Boer op zijn weiland aan de Vogelenzangweg. We gaan er weer een gezellige evenement van maken in Klein Dongen Vaart. Sportiviteit, gezelligheid en gezonde rivaliteit staan altijd voorop bij onze TBW. Dus kom dat zien op 21 april tweede paasdag vanaf 13.00 uur, officiële opening door de burgermeester, in de Vogelenzangweg. Waar U door de organisatie vriendelijk wordt ontvangen en het geheel aan elkaar gepraat wordt door Willem van Strien. De kleintjes kunnen hun behendigheid tonen bij het ring werpen en hoefijzers gooien.

Gratis entree en gratis parkeren. 
Deelname vind altijd plaats met goedkeuring van de organisatie. Inschrijving vanaf 12 uur !!!!, 12.30 u uitleg spellen, 13.00 u aanvang wedstrijd. Deelnemers dienen bij hun verzekering te melden dat er deelgenomen gaat worden aan een behendigheidswedstrijd. Deelnemers dienen een geldig tractor rijbewijs of autorijbewijs B van voor 1 juli 2015 te kunnen tonen bij de inschrijving! In de pauze (14.30 u) en na de wedstrijd (16.30 u) hebben we een spectaculaire paardenshow door GoldenHoofs. Vier ruiters tonen hun speciale stunts, dit alles gepresenteerd door hun eigen ringmeester.

tbw254

Na de paardenshow vind de prijsuitreiking van de TBW plaats en kunnen we hopelijk een mooie dag afsluiten met een afterparty.