Na het succesvolle zwem-waterpoloscholentoernooi van vorig jaar gaat ZV De Vennen dit jaar voor de derde keer een scholentoernooi organiseren. Doe jij met je vriendjes en vriendinnetjes mee?
Op zaterdag 7 Januari 2017 mag jij met jouw team komen zwemmen en laten zien dat jullie de beste zijn! Van ongeveer van 14.00 uur tot 18.00 uur gaan de teams de strijd aan op de onderdelen waterpolo en zwemmen. Ook is er een mattenrace en een loterij waar je leuke prijzen kunt winnen. Ben jij er 7 januari bij?
Alle basisscholen uit Dongen en omgeving mogen zich inschrijven met één of meerdere teams. De teams bestaan uit minimaal 7 en maximaal 10 kinderen. Kijk voor meer informatie en een leuk filmpje op www.zvdevennen.nl. Mocht je daarna nog vragen hebben, of wil je, je meteen inschrijven? Stuur dan een e-mail naar
[email protected]