Tweede kampioenschap in één seizoen voor Liberty MC 2

17 feb 2013, 22:49Sport
u2vc9o1iqg389xoiv0xs3v6bc 212870
Na een spannend einde van de najaarscompetitie op het veld waarin Liberty MC2 kampioen werden begonnen de meiden vol zelfvertrouwen aan de zaalcompetitie.Al snel bleek de ploeg ook in de zaal haast onverslaanbaar; er ging in de eerste periode van de zaalhockeycompetitie geen wedstrijd verloren ondanks het feit dat het spel niet altijd goed en af en toe wat chaotisch was. De winning mood werd abrupt onderbroken tijdens een uitwedstrijd tegen Oudenbosch op de dag na het vieren van carnaval op school. De scherpte ontbrak en deze wedstrijd ging dan ook met 5-4 verloren. De volgende dag tegen Pelikaan moest er gewonnen worden om nog zicht te kunnen houden op het kampioenschap. Oudenbosch kon ook nog steeds winnen. Gelukkig werd deze wedstrijd winnend afgesloten met 2-4. De laatste 2 wedstrijden waren allebei tegen Teteringen. De eerste wedstrijd in Teteringen leverde een winst op met de veelzeggende cijfers 1-11 maar nog steeds was het kampioenschap niet binnen. Tot vandaag, zondag 17 februari. Met een klinkende 8-0 thuisoverwinning werd het kampioenschap toch nog overtuigened binnengesleept. Over 2 weken worden de speelsters van Liberty MC2 bij gehuldigd. Het veld seizoen begint diezelfde dag. Het team zal in de voorjaarscompetitie uitkomen in de 2e klasse.
Na een spannend einde van de najaarscompetitie op het veld waarin Liberty MC2 kampioen werden begonnen de meiden vol zelfvertrouwen aan de zaalcompetitie.
Al snel bleek de ploeg ook in de zaal haast onverslaanbaar; er ging in de eerste periode van de zaalhockeycompetitie geen wedstrijd verloren ondanks het feit dat het spel niet altijd goed en af en toe wat chaotisch was. De winning mood werd abrupt onderbroken tijdens een uitwedstrijd tegen Oudenbosch op de dag na het vieren van carnaval op school. De scherpte ontbrak en deze wedstrijd ging dan ook met 5-4 verloren. De volgende dag tegen Pelikaan moest er gewonnen worden om nog zicht te kunnen houden op het kampioenschap. Oudenbosch kon ook nog steeds winnen. Gelukkig werd deze wedstrijd winnend afgesloten met 2-4. De laatste 2 wedstrijden waren allebei tegen Teteringen. De eerste wedstrijd in Teteringen leverde een winst op met de veelzeggende cijfers 1-11 maar nog steeds was het kampioenschap niet binnen. Tot vandaag, zondag 17 februari. Met een klinkende 8-0 thuisoverwinning werd het kampioenschap toch nog overtuigened binnengesleept. Over 2 weken worden de speelsters van Liberty MC2 bij gehuldigd. Het veld seizoen begint diezelfde dag. Het team zal in de voorjaarscompetitie uitkomen in de 2e klasse.
De meiden van de MC2 bedanken de coaches: Wilbert en Herre en de trainers: Martin, Richard en Martijn. En natuurlijk alle ouders die iedere week langs de lijn staan.
klik op de foto om te vergroten
loading

Loading articles...

Loading