
Tijdens het Indoor Wedstrijdseizoen 2015-2016 zijn er van PSV De Edele hoefjes twee amazones reserve kampioen geworden en nog een derde amazone heeft zich weten te kwalificeren voor de Brabantse Kampioenschappen.
Hoewel Quincy Meulblok inmiddels de overstap heeft gemaakt naar de paarden is ze toch nog reserve kringkampioen geworden met haar pony Pure Bf’s Sunny bij het springen in de klasse Z voor C-pony’s. Zij zal echter niet meer deelnemen met Sunny aan de Brabantse Kampioenschappen omdat ze al afscheid heeft genomen van de ponyspringsport tijdens Indoor Oosteind. Haar broertje Hugo zal nu verder gaan met Sunny. Quincy gaat nu haar spring carrière bij de paarden voorzetten en wel op haar paard Pure Bf’s Antrax.
Ook Nicole Kimenai is samen met haar pony Nick reserve-kringkampioen geworden. Maar dan in de in de dressuurklasse Z1 voor C-pony’s. Nicole zal samen met Nick deelnemen aan de Brabantse Kampioenschappen te Schijndel in het weekend van 20-21 februari. Nicole is ook opgenomen in het HTC talentenplan waarbij zij extra begeleiding krijgt van professionele ruiters. Deze ervaring zal haar goed van pas kunnen komen tijdens de Brabantse kampioenschappen.
We blijven in de familie want een ouder lid van onze vereniging en tevens familie van Nicole heeft zich ook gekwalificeerd om bij de paarden deel te nemen aan de Brabantse Kampioenschappen. Suzanne Jansen-Smulders zal aanstaande zaterdag samen met haar paard Fleur deelnemen in de klasse L1 voor paarden.
Terwijl Suzanne en Fleur zullen strijden voor de titel is een groot gedeelte van de vereniging in Klein-Dongen-Vaart druk met de jaarlijkse worstenbroodactie die traditioneel de zaterdag in het weekend voor carnaval plaatsvindt. Inwoners van Klein-Dongen-Vaart kunnen dan voor 12 euro een zak overheerlijke worstenbroodjes kopen waarmee zij de club sponsoren.
Voor meer nieuws: http://www.edelehoefjes.nl/nieuws