ONI maakt het zich moeilijk maar wint met 3-4

16 apr 2018, 11:01Sport
oni1718
In de waarschijnlijk slechtste wedstrijd van het seizoen, heeft ONI een moeizame overwinning behaald op de gastheer DOSKO in Bergen op Zoom. Met de 3-4 winst werd de 1e van 6 finales winnend afgesloten, maar oh oh wat maakte ONI het zich zelf toch enorm moeilijk.
Op een warme kunstgrasmat vlogen de doelpunten in de eerste 22 minuten je om de oren, Sonny Moerenhout opende in de 2e minuut de dans met de 0-1, weer 3 minuten later kwam DOSKO middels een ferme kopbal weer langszij en in de 22e minuut kwam DOSKO tot grote schrik van ONI met 2-1 voor en begonnen de alarm bellen te rinkelen voor de oranje/blauwe brigade.
Ondertussen was de toon van de wedstrijd wel gezet en kwam de leidsman oren en ogen tekort om de oververhitte spelers van DOSKO in toom te houden, zelfs onderling werd er aan DOSKO zijde flink gediscuteerd over het wel en wee van de wedstrijd en de beslissingen die de jonge leidsman nam, wat na 40 minuten er toe leiden dat de geheel over zijn toeren zijnde middenvelder van DOSKO door zijn eigen leider/trainer naar de kant werd gehaald om verdere escalatie te voorkomen.
De spelers van ONI stonden erbij en keken ernaar en dachten wat gebeurt hier in vredesnaam allemaal. In de tussentijd had ONI een zuivere penalty toebedeeld gekregen en was dit eigenlijk de aanleiding voor alle consternatie die hier op volgde met alle gevolgen vandien voor DOSKO. Gelukkig bleef Jory Broeders ijzig kalm en deponeerde hij de bal alla Cristiano Ronaldo in de rechterwinkelhaak en zette hij ONI weer naast DOSKO.
Doordat DOSKO het kookpunt bereikt had en er dus onderling menig woordenwisseling werd uitgevoerd, maakte ONI dankbaar gebruik van de onoplettendheid van DOSKO en was het Niels Fioole die met een heerlijke treffer ONI in de 37e minuut op 2-3 zette. En nog was de koek niet op voor rust, dit was dan wel de verkeerde koek overigens want een speler van Dosko deed het voorkomen dat hij gevloerd werd binnen de zestien en een penalty eiste, deze poging zette hij bij met een krachterm die de leidsman ter oren kwam en hem daarvoor direct rood gaf, en opnieuw waren de rapen gaar.
De rust kwam als geroepen voor beide teams en zeer zeker voor de leidsman, door de gebeurtenissen nam de leidsman alle tijd voor de rust en moest hij heel hard nadenken of hij wel door moest gaan met deze wedstrijd. Na bijna een halfuur rust nam de enigszins tot rust gekomen leidsman toch de beslissing om door te gaan en de wedstrijd naar een goed einde te willen brengen.
Over deze 2e helft kan ik heel kort en krachtig zijn, dit was een draak van een 2e helft een helft waarin niets meer goed bij ONI terwijl men speelde tegen 9 man van DOSKO omdat de met rood vertrokken speler en een speler met een blessure niet meer op het veld verschenen waren. Het leek erop dat ONI niet wist hoe hier mee om te gaan en men alles juist niet goed deed wat dan juist wel gevraagd word.!!!
Ondanks het zeer belabberde spel van ONI kreeg men toch een karrevracht aan kansen, maar was het alleen Jelle Horsten die voor ONI de stand in de 66e minuut naar 2-4 tilde en dat was maar goed ook, want ruim 10 minuten later kwamen de 9 van DOSKO terug tot 3-4 en was het alsnog billen nijpen voor ONI tot het eind.
De 2e helft verliep gelukkig heel wat rustiger dan de eerste en na precies 90 minuten blies de leidsman voor het laatst op zijn fluitje en mocht ONI blij zijn met de punten maar was men zeer zeker niet blij met het vertoonde spel. Gelukkig is de volgende tegenstander van ONI een tegenstander waar men vanaf a.s maandag de focus op moet gaan leggen want a.s. Zaterdag staat de altijd beladen VRIENDEN DERBY tegen OOSTERHOUT op het programma.
Een vrienden derby bestaat die dan zult u denken! Sinds een paar jaar bestaat deze derby en deze word alleen gespeeld tussen de teams van ONI en OOSTERHOUT.
Al sinds jaren is het zo dat beide teams elkaar op sportieve manier het vuur aan de schenen leggen op het veld, maar na het fluitsignaal gaan beide teams als vrienden de 3e helft in en word er een aardig feestje gebouwd. Voor ONI wordt het de volgende finale wedstrijd in de jacht op de schaal en dus zal Oosterhout met lege handjes achter moeten blijven, alleen na de wedstrijd mogen de bezoekers de handjes vol hebben met een drankje.
Dat dit geen gemakkelijke opdracht zal worden is wel duidelijk gezien de historie tussen beide ‘kemphanen’ dit soort wedstrijden staat altijd garant voor spanning en spektakel.
ONI zal de druk voelen van het moeten winnen, terwijl OOSTERHOUT frank en vrij kan spelen en er alles aan zal doen om de vrienden uit ‘s Grmoer een sportieve hak te kunnen zetten. Het is aan ONI om superspits STEFAN de KOK aan banden te leggen om zo de grootste angel uit team OOSTERHOUT te halen, maar trainer Jeffrey Korven zal vast een strijdbaar plan hebben bedacht om het ONI zo moeilijk mogelijk te maken, want wat is mooier dan in het hol van ORANJE/BLAUW LEEUW met winst van het veld te stappen. ONI zal dit koste wat kost moeten zien te verhinderen, dit zal niet lukken met de instelling als afgelopen zaterdag, maar hier word nu 200% inzet, strijd en passie voor gevraagd. Alleen dan kan er nadien op een prettige manier de Hollandse avond gevierd worden met Oosterhout, zo niet dan loopt men erbij als een boer die lacht met kiespijn.
Voor deze VRIENDEN DERBY heeft de KNVB leidsman SPAETER uit het Zeeland aangesteld om de zaken in juiste banen te leiden. Voor de aftrap van deze voor ONI volgende cruciale wedstrijd krijgt leidsman Spaeter de hulp van PUPIL VAN DE WEEK KEVIN vd HOUT, om 14.45 zal KEVIN de tos doen en mag hij de grote jongens van ONI laten zien hoe het moet deze middag. Gezien de verwachte drukte het verzoek aan de supporters uit ‘s Gravenmoer om zo veel als mogelijk met de fiets of te voet naar het sportpark te komen, zodat ook de PARTY BUS van OOSTERHOUT een plekje heeft om te parkeren.
De WEDSTRIJDBAL voor deze speciale wedstrijd word opnieuw geschonken door ZELOO SPORT & FINANCE uit ‘s Gravenmoer uit handen van Dhr Stefan ROSENBRAND.
Tijdens de wedstrijd word natuurlijk ook weer DE MAN VAN DE WEDSTRIJD verkozen welke mede mogelijk is gemaakt door RESTARIA ‘s GRAVENMOER
Het LEVENSMIDDELEN PAKKET welke geschonken word door ÉMTE ‘s GRAVENMOER zal bij deze kraker natuurlijk ook niet ontbreken, zoals dit ook geld voor de enorm heerlijke vleesschalen van Marco van STRIEN die na de wedstrijd verloot zullen worden via het RAD van avontuur. Zoals u ziet voldoende activiteiten om van deze VRIENDEN DERBY een speciale middag te maken. Het Bestuur en spelers van beide teams hopen op een grote supporters schare en zien uit naar een SPORTIEVE DERBY waarbij RESPECT VOOR EENIEDER HOOG IN HET VAANDEL STAAT.
PROGRAMMA ONI
Woensdag 18 april
19.45 ONI A – OLYMPIA( rest van 45 min bij stand van 2-1)
de verlichting was vorige week uitgevallen
ZATERDAG 21 APRIL
14.45 ONI 1 – OOSTERHOUT
13.00 ONI A – DONGEN
11.30 ONI C – GLORIA UC
14.30 SSC – ONI 2
15.00 IRENE – ONI 3
12.30 MADESE B – ONI B
09.30 RIJEN – ONI F2
loading

Loading articles...

Loading