De vooruitzichten waren goed, zeker na de wedstrijd van Willem II, het veld in prima conditie, een bijna fitte selectie, heerlijk weer en een mooie publieke opkomst, en ondanks dit alles liet ONI zich het kaas van het brood eten door een veel feller PEURSUM.
Pupil vd Week OLLIE WASSINK liet het nog wel zien hoe het wel moest en kreeg de handen op elkaar van de aanwezige, maar zijn grote voorbeelden lukte het nadien niet om de handen op elkaar te krijgen eerder de handen voor het gezicht of mond als Peursum weer eens gemakkelijk aan zijn treffers kwam. Kreeg ONI in de eerste helft zeer zeker ook haar kansen en kansjes, waarbij Rik Verkooijen blijkbaar nog moest wennen aan zijn nieuwe schoenen, en zijn inzet steeds weer zag overvliegen of naast het doel zag belanden, deed hem besluiten om heel vlug zijn oude sloffen weer aan te trekken, overigens helaas ook zonder resultaat.
ONI dat inmiddels ook al goed weg was gekomen daar een treffer terecht werd afgekeurd omdat een zeker over de lijn gaande bal nog even werd geholpen door de spits van Peursum die buitenspel stond en de bal het laatste zetje wilde geven en dit eigenlijk het sein van alle ellende was wat ONI deze middag verder zou overkomen.
Zoals gezegd ONI kreeg ook haar kansen ondanks het matte spel, Peursum hanteerde de volle bak erop mentaliteit en hield ONI onder druk met de lange bal en de vele faire persoonlijke duels.
Ondanks het matige spel dacht ONI de rust te bereiken met een bril stand score, alleen PEURSUM dacht hier iets anders over en sloeg in de 41e minuut alsnog toe, mede door weifelend ingrijpen aan ONI zijde werd het de doelpunten maker van PEURSUM wel heel makkelijk gemaakt en zag hij zijn schot via de lat het doel in kaatsen. 0 – 1
Een flinke domper voor ONI dat zichtbaar aangeslagen was en probeerde om met deze kleine achterstand de rust te bereiken, helaas moesten er 5 minuten extra gespeeld worden door alle oponthoud welke de prima leidende leidsman v Wanrooy uit Kaatsheuvel bij trok en profiteerde PEURSUM in de allerlaatste seconden van de extra tijd met een uit het niets 0-2 treffer en waren de rapen gaar aan ONI zijde.
Na de rust een zelfde spelbeeld, ONI wilde wel maar het was allemaal net niet, men was niet opgewassen deze middag tegen de manier van spelen van de tegenstander.
En ook ondanks dit kreeg men ook weer de kansjes omdat men bleef drukken om de aansluitings treffer te maken, maar aan de andere kant ook zo de ruimte weg gaf aan PEURSUM die hier in de 67e minuut dankbaar van profiteerde en op 0-3 kwam.
Het grootste voorbeeld waarom het allemaal net niet was voor ONI kwam helemaal tot uitdrukking in de 87e minuut, ONI kreeg een terecht toegewezen penalty en aanvoerder Dennis Siemons nam zijn verantwoordelijkheid maar zag zijn inzet op de lat uitéénspatten, hoe duidelijker kun je het maken dat het deze middag niet wilde lukken, zo dus.!
En nog gaf ONI niet op, en dat is het compliment wat de aangeslagen ploeg nog wel in ontvangst mocht nemen men bleef strijden om een ere treffer te maken, waarbij het laatste kwartier van de wedstrijd misschien wel het beste deel van de wedstrijd aan ONI zijde was.
Met alle goede bedoelingen kreeg ONI het niet meer voor elkaar en moest men de eerste thuis nederlaag incasseren een nederlaag die gezien de overige uitslagen nog extra pijn doet, of gezien de overige uitslagen ONI nog van geluk mag spreken. Slot conclusie; Hoe is het mogelijk dat je de week ervoor de sterren van de hemel speelt, en je nu tegen een enorme zeperd op loopt? Overschatting of Onderschatting?
Het is nu 5 voor 12 voor ONI dat wil men een woordje blijven meespreken a.s Zaterdag uit bij NOORDELOOS( adres; Nieuwendijk 10, 4225 PD) zich zal moeten revancheren, is men hier niet bereid om tot het gaatje te gaan, dan dreigt de competitie uit te gaan als een nacht kaars.!
ONI 2 wint DE DERBY van OLYMPIA’60 met 0-3
Na een slechte wedstrijd was Trainer Ad Broeders alleen maar content met de dure 3 punten die men weg kaapte bij de buren in Dongen. Door dit resultaat blijft ONI 2 op ramkoers voor een Periode titel.
PROGRAMMA ONI 8 APRIL
14.45 ONI 2 – SPARTA’30
15.15 ONI 3 – SSC
12.30 ONI A – ALMKERK
11.00 ONI D2 – SCO
10.00 ONI mini – SCO
09.00 ONI F – MADESE B
15.00 NOORDELOOS – ONI 1
12.30 KRUISLAND – ONI B
10.45 VEERSE B – ONI C
11.40 BARONIE – ONI D1
10.15 WILHELMINA’26 – ONI E2