Voor Atletiek op Maat was op 21 mei de laatste training op de “oude” baan en dus bedachten we iets speciaals; een onderlinge wedstrijd. Juryleden bestonden uit Lizette, Quinten en Monica. Safira begeleidde de atleten. Voor Bob zijn eerste vuurdoop, zijn eerste wedstrijd.
Na de inloop begon het eerste onderdeel het verspringen. Ondanks dat het weer niet echt lekker was, windering en frisjes leek dat de atleten niet te hinderen, want ze sprongen allemaal fantastisch. Na het samen opruimen gingen we naar het speerwerpen. Bob worp zelfs 10,02 en dat terwijl hij duidelijk aangaf dat hij het toch allemaal wel spannend vond. Nou dat hinderde hem niet met dit mooie resultaat. Voor de meeste was dit de eerste keer speer en dat was niet te merken, want ook zij worpen ontzettend goed. Als laatste het onderdeel 400 meter sprint. Colin vloog vooruit en dat was te verwachten. Hij vindt het super om lekker snel hard te lopen. De andere liepen lekker hun eigen tempo en lieten zich niet verslaan door de frisse wind.
Al met al een mooie wedstrijd met prachtige resultaten. Deze kanjers krijgen van ons nog een mooie diploma, want dat hebben ze verdiend. Vanaf nu gaan de atleten trainen bij Spiridon te Rijen, want de baan van Atledo word vervangen. Spiridon bedankt dat onze kanjers bij jullie mogen komen trainen totdat de baan weer klaar is. Daarna kunnen we weer nieuwe onderlinge wedstrijden organiseren, want dat vinden de atleten erg leuk. Voor Colin is het nog niet klaar, hij heeft nog een groot wedstrijd voor de boeg; Special Olympics Nationale Spelen Twente op 10, 11 en 12 juni. Hij komt dan uit op verspringen, 200 meter sprint en 1500 meter. Heel veel succes Colin, maar nog meer geniet er van.