Zaterdag stond voor de JO9-1 de derby tegen de kampioenen van SCO op het programma. SCO was de week ervoor kampioen geworden in de 2e klasse en men zou vandaag gehuldigd worden op eigen terrein.
Bij aankomst op Sportpark de Elskens was al te merken dat er iets bijzonders zou gaan gebeuren. De tegenstander had gezorgd voor een officiële knvb scheidsrechter, in de kleedkamer van de kampioenen hingen naambordjes met de namen van de spelers die deze competitie nog een ongeslagen status hadden. Als klap op de vuurpijl hing er ook nog een groot spandoek in de goal. Kortom alle ingrediënten voor een feestelijke zaterdagochtend waren aanwezig.
Men zou wel even winnen van JO9-1 van streekgenoot Olympia 60. De trainers van onze helden hadden echter een ander idee. Door de kleedkamer klonken kreten als: "vroeg storen, druk zetten, elkaar helpen, overspelen, tegenhouden en als het kan zelf scoren". Uit deze woorden sprak veel waardering voor de tegenstander. Maar Helmuth, Pim en Rolf zouden zichzelf niet zijn als ze toch zouden proberen de boys op scherp te zetten. Het team was bijna volledig alleen Ruben ontbrak.
Na een pittige warming up begon de wedstrijd. Er waren over en weer kansen maar de eerste goal was voor SCO. Net na de rust maakte Olympia gelijk.
Wat volgde was een zeer sportieve en gelijk opgaande wedstrijd. Met een zeer goed voetballend SCO. Maar Olympia bood zeer goed partij en won de wedstrijd op pure wilskracht passie en strijd. Doelpuntenmakers waren Senn, Thieme 3x en Sem. De uiteindelijke eindstand was 4-5 in het voordeel van Olympia !!
Het was een fantastisch samenspel tussen aanval middenveld en verdediging. Kei hard geknokt voor elke meter. Met een mooi resultaat als gevolg. SCO dacht wel even ongeslagen kampioen te worden. Ik dacht het niet ! Olympia 60 was een niet te nemen horde vandaag. Met dit resultaat hebben de boys hun trainers en ouders verrast en super trots gemaakt. De koppies van de jongens glommen van trots. Maar je moest die gezichten van Helmuth, Pim en Rolf eens zien !
Na de wedstrijd was er blauw witte rook en enkele vuurpijlen. Uiteraard feliciteren wij SCO met het kampioenschap maar de punten gaan mee naar Dongen ! En als beloning voor deze topprestatie konden frikandellen natuurlijk niet ontbreken ! Dit keer in de kleedkamer voor de verandering !!
Volgende week een vriendschappelijk potje tegen VV Dongen. We mogen aantreden tegen een oud teamgenootje, Tijn Haarbosch. We zullen zien of we die pot ook winnend kunnen afsluiten. Eerst paaseieren zoeken en woensdag nog een keer goed trainen en dan gas erop !!!
Door Fons de Kok