
Inmiddels zijn de Jeu de Boulers van De Vaart Erin weer begonnen met het oefenen op de banen van sportcafé ’t Vaartje in Dongen-Vaart.
Daarbij worden de richtlijnen van de regering in acht genomen. Dit betekent dat de anderhalve meter afstand in acht wordt genomen en er gehoor wordt gegeven aan het aantal sporters wat samen sport. Het was wennen voor de boulers, maar er wordt nu keurig op elkaar gewacht, zodat iedereen de ruimte heeft om te gooien en daarna om de ballen op te rapen.
De horecavoorziening is nog dicht. Iedereen zorgt daarom zolang deze voorziening nog dicht is, zelf voor zijn of haar drankje. Daarna laten we het kasteleinsechtpaar weer graag wat verdienen. De boulers zijn blij dat er na een lange periode weer gesport kan worden. Omdat er afstand gehouden dient te worden is het aantal deelnemers beperkt. Er kunnen echter nog enkele boulers meedoen om de groep compleet te maken. Wanneer je nog niet bij de groep hoort is het verstandig om vooraf contact op te nemen om te vragen of er nog plaats is. Dat kan met Frans of Wilma Kemmeren emailadres: [email protected] of via telefoonnummer: 06-20798524.