Mila Troopers lopen wedstrijd in Breda

18 aug , 22:42 Sport
atledo18081

Na de vakantieperiode weer aan de startstreep

Tijdens de zomervakantie hebben de Mila Troopers natuurlijk gewoon doorgetraind, en ze zijn nu, aan het eind van de zomer, dus ook weer klaar voor wedstrijden. In Breda zien we onze U14-jongens Luc de Graaf, Dexx Hendriks en Sem de Graaf, alle drie van plan om hun tijd op doelbewust gekozen afstanden te verbeteren.

Sem Beerens wil zijn tijd op de 1500 echt verbeteren, omdat hij volgende week in Amsterdam naar de C spelen gaat (lees: NK junioren U16). Om daar in de snelste serie te mogen starten, moet zijn PR scherper gesteld worden. In Breda start hij iig wel in de snelste serie en hij sluit aan bij een groepje, dat doorkomt in 73. Dat is net wat hard en hij houdt iets in. Het groepje valt  dan sowieso uit elkaar. Vanaf de tweede ronde moet hij het alleen doen, en dat gaat in 75 en de derde in 76 seconden. Hij probeert er een flinke versnelling uit te halen en ja hoor, het lukt om te finishen in 4.45.99 minuten. Een mooi PR voor Sem! Dat is wat hij wilde, zijn missie is geslaagd. Nu nog even duimen voor de NK serie indeling.

Luc de Graaf gaat voor de 100 en de 200 meter. De 200 meter ziet er gelikt uit! Een mooie race en mooie finish in een snelle tijd van 28.95 seconden, voor het eerst onder de 30 seconden. Goed gelopen. Dan Dexx Hendriks, die de 800 meter voor het eerst loopt in een wedstrijd, en dat erg goed aanpakt. Hij is vaak wat voorzichtig, maar nu gaat hij er meteen in en pakt een mooi tempo op. Een goede race, prima opgebouwd en een mooie tijd van 2.33,91 minuten.

Al met al een goede wedstrijddag, zo net nog in de vakantie. Volgende week is zowat iedereen weer terug van vakantie, op tijd voor de Atledo Trackmeeting. Een heel druk bezochte wedstrijd, die ook erg leuk is om naar te komen kijken! Wees welkom bij Atledo op zondag 24 augustus!