Afgelopen zondag werd de vijfde wedstrijd van het seizoen gegooid op de banen van gezelligheids-Jeu-de-Boulesvereniging ‘De Vaart Erin’ bij sportcafé ’t Vaartje.
Onder voor de tijd van het jaar geweldige weersomstandigheden werden de wedstrijden afgewerkt. De opkomst was goed te noemen. In de kruisfinales pakte Weilma Kemmeren en Dennis Vermond met 13-5 de winst op Lucien Snoeren en de leider in het klassement Inge Feleus. In de andere kruisfinale ging de winst naar Jan Kennekens en Rini Netten. Zij versloegen Wim Cleijn en Judith Schellekens met 13-7. In de finale waren Rini en Jan met 13-3 te sterk voor Wilma en Dennis.
Kleine finale voor Goof Verbunt en Frans Kemmeren
De kleine finale werd gewonnen door Goof Verbunt en Frans Kemmeren. Eerst schakelden zij het koppel Monette Couleau en Anton Huijbregts uit. Daarna moesten zij het opnemen tegen Jos den Boer en Jack Heerkens. Het werd een zinderende partij. De partijen gaven elkaar geen duimbreed toe. Bij de stand 12-12 pakten Goof en Frans uiteindelijk de winst. De volgende wedstrijd wordt gegooid op zondag 20 februari. Ook dan wordt gestart om 12.30 uur.