De Mila Troopers in Eindhoven

10 jun , 9:43 Sport
atledo1006

Afgelopen vrijdag werd in Eindhoven een trackmeeting georganiseerd. Natuurlijk waren diverse Mila Troopers van de partij!

Ties Mutsaers start dit keer op de 400 meter. Hij is blij met zijn baanindeling, omdat hij zich als “slowstarter” nu mooi kan optrekken aan de rest van het veld. Zo gezegd, zo gedaan. In de eerste 100 meter wat ingehouden, en hij komt als vierde uit de bocht. Met links en rechts de tegenstanders draait Ties het gas verder open. Op 200 meter is hij langs iedereen en zijn tweede stuk is zeer snel. Dat resulteert in een mooie PR! Even leek het net onder de 51 te zijn met 50,98, maar het wordt afgerond naar 51,02 sec.

Suzanne Jonkers voelt zich niet topfit, maar dat houdt haar niet tegen. Een heel snelle eerste ronde in 77 sec. Voor de meesten te snel. Suzanne moet even wat inhouden om niet te verzuren. De groep waar ze in zit loopt de tweede ronde in 82. Dat groepje blijft intact met veel duwen en trekken. Je vraagt je af waarom. Ook deze ronde wordt in 82 gelopen. Dan zet Suzanne flink aan en de laatste 300 meter gaan in 57 sec. Ze loopt net geen PR, maar ondanks de vreemde race is ze zeker tevreden.

Daantje is gespannen, maar wel positief gespannen. Ook zij start op de 1500 meter en bij de start duikt de hele groep naar baan 1, terwijl je 100 meter hebt om positie te nemen?! Maar het valt mee voor Daantje en ze is aardig rap van start in 83 sec. De geschiedenis herhaalt zich; ook zij moet even inhouden om de verzuring tegen te gaan. Daarna loopt ze tweemaal een ronde in 87 seconden. Daantje gaat helemaal los in de laatste ronde (300m) in 60 sec. Super gedaan en maar liefst zes seconden van haar vorige PR af naar 5,19.17 min. Mooie prestatie!