Dartsnieuws Sportcafé 't Vaartje

14 mrt 2016, 19:35Sport
darts1403
In sportcafé 't Vaartje won Goof Verbunt het bouwbedrijf Van Leijsen Kleindongen-rankingtoernooi. Er werd in poules gestart. In de finalepartij trok Goof in de allesbeslissende laatste leg de winst naar zich toe. Hij versloeg de winnaar van de vorige editie: Hans de Jong. Hierna volgden Erwin van Riel en Pim Bollen. In de verliezerronde ging Jac v.d. Ven met de titel aan de haal. Hij won van Nick Dirven.
Hans de Jong en Nick Dirven winnen koppels
In het koppeltoernooi ging de titel naar Hans de Jong en Nick Dirven. Zij versloegen Erwin van Riel en Wilma Kemmeren, die tweede werden. Hierna volgden Goof Verbunt en Kees van Boxel en Pim Bollen en Jac v.d. Ven. Ook deze keer waren er weer 180-ers. Deze kwamen op naam van Hans de Jong en Pim Bollen. Pim schreef ook de hoogste uitworp op zijn naam. Hij had een geweldige finish van 108. De volgende wedstrijd is op zaterdagavond 26 maart.
WBDF competitie:
Klein verlies voor ‘t Vaartje
In Breda verloor team ’t Vaartje net van team Punt Uit. Het werd 5-4. Hierdoor nemen de zorgen ommtrent degradatie toe. De start was goed. Drie van de vier singlepartijen werden gewonnen. Alleen Goof Verbunt moest verlies incasseren. Winst was er voor Hans de Jong, Davey Danyluk en Patty v.d. Wiel. Daarna ging het mis. Er werd slechts één koppelpartij gewonnen. Ook de teamronde kon niet in winst omgezet worden. ’t Vaartje heeft nog zes wedstrijden de kans om het tij te keren.
Aankondigingen
Thuiswedstrijd ‘t Vaartje
Op dinsdagavond 22 maart gooit team ’t Vaartje een thuiswedstrijd. Het betreft een wedstrijd in de competitie van de West Brabantse Darts Federatie. Het moet het in sportcafé ’t Vaartje opnemen tegen team Hawk Eye uit Etten-Leur. Team ‘t Vaartje bestaat uit Ernest v.d. Kaay, Davey Danyluk, Goof Verbunt, Hans de Jong, Patty v.d. Wiel en Ton Kemmeren. De wedstrijd in sportcafé 't Vaartje begint om 21.00 uur.
loading

Loading articles...

Loading