BSM 1 Kampioen

25 apr 2017, 13:27Sport
bsm
Tafeltenniseam BSM 1 is kampioen geworden in hun NTTB klasse. Twee punten voorsprong was de marge voor de laatste wedstrijd tegen nummer 2 Schijndel. Het vorige onderlinge treffen was geëindigd in een 6-4 overwinning voor Schijndel. Diezelfde uitslag zou nu het kampioenschap betekenen voor Schijndel ivm een beter onderling resultaat.
Na vele spannende partijen wist uiteindelijk Arnold Bakx het benodigde 5e punt binnen te halen, om de noodzakelijke 5-5 op het scorebord te krijgen. Hiermee was BSM 1 kampioen.
Herry Doomernik, Arnold Bakx en Isabelle Avontuur ontvangen de felicitaties en de kampioensbloemen. Isabelle haalde in haar competitie het hoogste overwinningspercentage in haar klasse, namelijk 83%. Ook invalster Patricia van Vorstenbosch had haar steentje bijgedragen door 3 partijen te winnen tijdens een invalbeurt.
Team 2, eindigde dit jaar als 3e in hun competitie. Hans Ruis, Harry v.d. Veeken, Patricia v Vorstenbosch en Gijs Oprins hadden helaas twee slechte competitiewedstrijden in dit seizoen, waardoor een kampioenschap niet meer mogelijk was.
Team 3 wist een 4e plaats te bemachtigen hetgeen ook een prima prestatie is voor het team. Zij wisten zich op tijd veilig te spelen en de competitie waardoor ze zich een nederlaag in de laatste wedstrijd konden veroorloven. Wally Bessems, Bart vd Staay, Ronald de Wild en Jack Kimenai gaan zich weer voorbereiden op een mooie nieuwe competitie met wie weet wel weer een titel.
Jeugd BSM 1
Sjors van Ham, Kevin Stofmeel, Joran de Wit en Emma van Suijlekom hadden een zware competitie, maar wisten zich in diverse wedstrijden aardig staande te houden. De ervaring moet nog komen bij sommige spelers, maar het fanatisme en de spelvreugde is zeker aanwezig. Een mooie 4e plek in de competitie was het resultaat en geeft vertrouwen voor de nieuwe competitie.
loading

Loading