Bart Hultermans, Ger kerst en Peter Ackermans poulewinnaars WMD

03 jun 2016, 8:48Sport
biljartnieuw1
Ook dit jaar wordt er weer gespeeld om de titel WETSTEIJN MASTERS DRIEBANDEN. Het toernooi vindt voor de 28e keer plaats, de wedstrijden worden afgewerkt in de volgende café ’s, Het Vaartje, D’ouwe Sok en De Valk. Dankzij de bereidwillige financiële medewerking van "WETSTEIJN AMUSEMENT" hangt er ook dit jaar weer een mooie prijzenpot aan het toernooi.
De voorwedstrijden worden verspeeld in 10 poules van 5 deelnemers. Uit iedere poule plaatsen de poulewinnaars zich rechtstreeks voor de halve finale.
De nummers 2 en 5 beste nummers 3 spelen in de kwart finale die plaats vindt op zaterdag 11 juni. Daarna spelen 15 biljarters (3 poules van 5) in de halve finale die wordt afgewerkt op zaterdag 18 juni. Voor de finale (5 spelers) plaatsen zich dan de 3 poulewinnaars en 2 beste nummers 2. Deze finale wordt gehouden in Café De Valk op zaterdag 25 juni. Voor de winnaar ligt naast de eeuwige roem ook nog € 200 te wachten. De voorgaande editie werd gewonnen door Dré van den Bosch.
Vorige week werden er weer 3 poules verspeeld van de voorwedstrijden.
Voor de halve finale op zaterdag 18 juni zijn dus nu al rechtstreeks geplaatst William van Westenbrugge, Rob Houtepen, Dré van den Bosch, Mari Loonen, Toon van der Horst, Bart Hultermans, Ger Kerst en Peter Ackermans.
De laatste 2 poules voorwedstrijden worden a.s. Zaterdag 4 juni verspeeld.
Hieronder de resultaten van die poules:
biljart0306
ZATERDAG 4 JUNI ZATERDAG 4 JUNI
AANVANG : 13.30 UUR AANVANG : 13.30 UUR
POULE 9 POULE 7
CAFÉ DE VALK CAFÉ HET VAARTJE
ADRI KOUWENBERG (6) ROB KUIPERS (6)
HERMAN ANDERS (10) JAN EMBRECHTS (6)
CLAUS POL (6) EMBERT BROEKHOVEN (10)
JOHAN NIEUWENHUIZEN (8) ARJO DANE (6)
RICHARD SMANS (6) HENK FARO(8)
De aanvang van de wedstrijden is 13.30 uur, supporters zijn uiteraard van harte welkom om hun favorieten aan te moedigen. Meer info op facebook wetsteyn masters en op de website www.falkie.nl
loading

Loading articles...

Loading