Dongense Biljart Bond

Uitslagen en eindstanden aan kop ronde 21  driebanden

Hoofdklas  
BC’94 – De Koude Tap 1 3-5
Nooit Volleerd 1 – Aurora 1 4-4
ONA 1 – ’t Vaartje 3 6-2
 ’t Vaartje 1 – De Herberg 1 4-4
De Koude Tap 2 – ’t Vaartje 2 4-4
Kortste partij: R Netten ’t Vaartje 3
In 27 beurten 0.666 gemiddeld
Eindstand aan kop. 
BC’94 18-84 Barrage
De Koude Tap 2 18-84 Barrage
De Koude Tap 1 18-81
 ’t Vaartje 3 18-80                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
De BUS – BCEnnog3 8-0
De Gouden Leeuw 1 – ONA 2 2-6
De Valk 1 – De Golden Collection 3-5
VOO 1 – D’0uwe Sok 6-2
Kortste partij: T Voogd VOO 1
In 17 beurten 0.941 gemiddeld                                                           
Eindstand aan kop.
VOO 1 21-117 Kampioen
ONA 2 21-95
De BUS 21-92
D’0uwe Sok 21-90
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
De Herberg 2 – De Bobo’s 2-6
Excelsior 1 – VOO 2 6-2
De Keu – Nooit Volleerd 2 4-4
De Valk 2 – De Kras 8-0
Kortste partij: G vd Veeken De Keu
In 21 beurten 0.714 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Eindstand aan kop
Nooit Volleerd 2 21-97 Kampioen
De Herberg 2 21-89
De Valk 2 21-88
De Keu 21-85
Extra Libre poule A
Excelsior 2 – De Koude Tap 3 7-1
Aurora 2 – ’t Vaartje 4 8-0
De Gouden Leeuw 2 – Nooit Volleerd 3 0-8
 ’t Vaartje 5 – Euphonia 4-4
Kortste partij: P v Hooydonk Aurora 2
In 13 beurten 1.538 gemiddeld                                                                                               
Eindstand aan kop.
 ’t Vaartje 5 21-94 Kampioen
Aurora 2 21-93
Nooit Volleerd 3 21-93
Excelsior 2 21-85
Rabo Bank Extra Libre poule B
ALM 1 – De Valk 3 2-6
De Koude Tap 4 – De Herberg 3 2-6
Kennet 1 – De Koude Tap 5 4-4
De Salamander – Kennet 2 2-6
Kortste partij: T Boomaars ALM 1
In 15 beurten 2.266 gemiddeld
Eindstand aan kop.
ALM 1 21-109 Kampioen
De Valk 3 21-100
De Koude Tap 4 21-86
De Salamander 21-83
Extra Libre poule C
De Herberg 4 – ’t Vaartje 7 4-4
Nooit Volleerd 4 – ONA 3 4-4
ONA 4 – De Valk 4 6-2
 ’t Vaartje 6 – ALM 2 0-8
Kortste partij: T de Smit ONA 4 
In 10 beurten 1.600 gemiddeld
Eindstand aan Kop.
ALM 2 21-100 Barrage
ONA 4 21 100 Barrage
 ’t Vaartje 6 21-92
 ’t Vaartje 7 21-89
Kijk voor details op www.dbb.nu