Dongense Biljart Bond

Uitslagen en standen aan kop ronde 17  Driebanden

Hoofdklas  
Aurora 1 – ’t Vaartje 3 4-4
De Koude Tap 1 – Nooit Volleerd 1 6-2
De Herberg 1 – ’t Vaartje 2 4-4
 ’t Vaartje 1 – De Koude Tap 2 4-4
BC’94 – ONA 1 10 Juni
Kortste partij: L vd Broek De Koude Tap 1
In 33 beurten 0.757 gemiddeld
Stand aan kop. 
De Koude Tap 2 15-72
 ’t Vaartje 3 15-68
BC’94 14-67
De Koude Tap 1 15-64                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
D’0uwe Sok – De Golden Collection 2-6
De Gouden Leeuw 1 – BCEnnog3 6-2
ONA 2 – De Valk 1 2-6
VOO 1 – De BUS 6-2
Kortste partij: C v Beijsterveld De BUS
In 28 beurten 0.428 gemiddeld                                                           
Stand aan kop.
VOO 1 17-91
D’0uwe Sok 17-77
De Golden Collection 17-73
BCEnnog3 17-71
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
De Kras – De Herberg 2 6-2
Nooit Volleerd 2 – De Bobo’s 8-0
De Keu – Excelsior 1 4-4
De Valk 2 – VOO 2 2-6
Kortste partij: Ludo Heijmans De Kras
In 22 beurten 0.500 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Stand aan kop. 
Nooit Volleerd 2 17-77
De Herberg 2 17-76
De Valk 2 17-72
De Keu 17-69
Extra Libre poule A
Excelsior 2 – Euphonia 2-6
De Koude Tap 3 – De Gouden Leeuw 2 6-2
Aurora 2 – ’t Vaartje 5 4-4
 ’t Vaartje 4 – Nooit Volleerd 3 4-4
Kortste partij: C Sprangers Aurora 2,
In 11 beurten 27.272 gemiddeld                                                                                              
Stand aan kop.
 ’t Vaartje 5 17-78
Nooit Volleerd 3 17-75
Aurora 2 17-73
De Gouden Leeuw 2 17-69
Rabo Bank Extra Libre poule B
De Koude Tap 5 – De Valk 3 6-2
Kennet 1 – De Koude Tap 4 4-4
Kennet 2 – ALM 1 6-2
De Salamander – De Herberg 3 2-6
Kortste partij: G Kayen ALM 1
In 8 beurten 2.000 gemiddeld
Stand aan kop.
ALM 1 17-91
De Koude Tap 4 17-76
De Valk 3 17-74
De Salamander 17-67
Extra Libre poule C
De Herberg 4 – ’t Vaartje 6 2-6
Nooit Volleerd 4 – ALM 2 4-4
ONA 3 – ONA 4 2-6
 ’t Vaartje 7 – De Valk 4 0-8
Kortste partij: R vd Veeken ONA 4
In 15 beurten 1.000 gemiddeld
Stand aan Kop.
ONA 4 17-81
ALM 2 17-78
 ’t Vaartje 7 17-77
 ’t Vaartje 6 17-74
Kijk voor details op www.dbb.nu