Dongense Biljart Bond

Uitslagen en standen aan kop ronde 15 Driebanden

Hoofdklas  
De Koude Tap 1 – ’t Vaartje 1 6-2
ONA 1 – Aurora 1 5-3
 ’t Vaartje 3 – De Herberg 1 6-2
 ’t Vaartje 2 – Nooit Volleerd 1 8-0
De Koude Tap 2 – BC’94 28-2
Kortste partij: H Hultermans ’t Vaartje 2
In 31 beurten 0.645 gemiddeld

Stand aan kop. 
De Koude Tap 2 13-64
 ’t Vaartje 3 14-64
BC’94 13-63
 ’t Vaartje 1 14-58                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
D’0uwe Sok – De BUS 2-6
De Gouden Leeuw 1 – De Golden Collection 0-8
VOO 1 – ONA 2 6-2
BCEnnog3 – De Valk 1 7-1
Kortste partij: Henri Faro De BUS 
In 15 beurten 1.466 gemiddeld                                                           
Stand aan kop.
VOO 1 15-79
D’0uwe Sok 15-67
BCEnnog3 15-64
De Golden Collection 15-64
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
De Kras – De Keu 5-3
De Herberg 2 – VOO 2 6-2
Nooit Volleerd 2 – Excelsior 1 4-4
De Valk 2 – De Bobo’s 6-2
Kortste partij: D v Tilborg VOO 2
In 27 beurten 0.555 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Stand aan kop. 
De Herberg 2 15-70
De Valk 2 15-67
Nooit Volleerd 2 15-65
De Keu 15-60
Extra Libre poule A
Excelsior 2 – Nooit Volleerd 3 6-2
De Koude Tap 3 – Aurora 2 2-6
Euphonia – De Gouden Leeuw 2 2-6 
 ’t Vaartje 4 – ’t Vaartje 5 4-4
Kortste partij: C Sprangers Aurora 2,
G Faro De Koude Tap 3 en C Laros
Euphonia in 14 beurten.                                                                                              
Stand aan kop.
 ’t Vaartje 5 15-68
Aurora 2 15-67
Nooit Volleerd 3 15-65
De Gouden Leeuw 2 15-61
Rabo Bank Extra Libre poule B
De Koude Tap 5 – De Koude Tap 4 2-6
De Herberg 3 – ALM 1 4-4
Kennet 2 – Kennet 1 2-6
De Salamander – De Valk 3 2-6
Kortste partij: A Emmen De Valk 3 en
D Donks De Koude Tap 5 in 15 beurten
2.333 gem. en 2.066 gemiddeld
Stand aan kop.
ALM 1 15-83
De Koude Tap 4 15-68
De Valk 3 15-66
De Salamander 15-63
Extra Libre poule C
ALM 2 – ONA 4 4-4
Nooit Volleerd 4 – De Valk 4 4-4
ONA 3 – De Herberg 4 2-6
 ’t Vaartje 7 – ’t Vaartje 6 6-2
Kortste partij: J Slatman Nooit Volleerd 4
In 15 beurten 1.773 gemiddeld
Stand aan Kop.
 ’t Vaartje 7 15-73
ONA 4 15-71
ALM 2 15-66
 ’t Vaartje 6 15-62
Kijk voor details op www.dbb.nu