Dongense Biljartbond

Driebanden – Uitslagen en standen aan kop ronde 10          

Hoofdklas  
Aurora 1 – De Herberg 1 2-6
BC’94 – Nooit Volleerd 1 6-2
ONA 1 – ’t Vaartje 2 4-4
 ’t Vaartje 3 – ’t Vaartje 1 2-6
De Koude Tap 2 – De Koude Tap 1 6-2
Kortste partij: J v Gool De Herberg 1
In 34 beurten  0.647 gemiddeld

Stand aan kop. 
De Koude Tap 2 10-50
BC’94 10-50
 ’t Vaartje 3 10-48
De Herberg 1 10-41                                                                                                                                                                                                                                                                                        
Café De Gouden Leeuw Eerste Klas 
De BUS – VOO 1 2-6
De Golden Collection – D’0uwe Sok 4-4
De Valk 1 – ONA 2 0-8
BCEnnog3 – De Gouden Leeuw 1 6-2
Kortste partij: T Voogd VOO 1 en
R Emmen De Gouden Leeuw 1 in
31 beurten 0.516 en 0.387 gemiddeld                                                           
Stand aan kop.
VOO 1 10-55
D’0uwe Sok 10-49
De Golden Collection 10-46
BCEnnog3 10-44
Genoeg Keu’s Tweede Klas 
De Herberg 2 – De Kras 4-4
VOO 2 – De Valk 2 4-4
Excelsior 1 – De Keu 0-8
De Bobo’s – Nooit Volleerd 2 2-6
Kortste partij: A Raaymakers Nooit Volleerd 2
In 14 beurten 0.714 gemiddeld                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Stand aan kop
Nooit Volleerd 2 10-47
De Herberg 2 10-44
De Kras 10-42
De Keu 10-41
Extra Libre poule A
Euphonia – Excelsior 2 4-4
De Gouden Leeuw 2 – De Koude Tap 3 2-6
Nooit Volleerd 3 – ’t Vaartje 4 6-2
 ’t Vaartje 5 – Aurora 2 6-2
Kortste partij: H Claassen ’t Vaartje 5 
In 15 beurten 4.533 gemiddeld                                                                                                 
Stand aan kop.
De Gouden Leeuw 2 10-47
 ’t Vaartje 5 10-46
Nooit Volleerd 3 10-43
De Koude Tap 3 10-43
Rabo Bank Extra Libre poule B
De Valk 3 – De Koude Tap 5 4-4
ALM 1 – Kennet 2 6-2
De Koude Tap 4 –Kennet 1 6-2
De Herberg 3 – De Salamander 4-4
Kortste partij: W Timmermans De Koude Tap 4
In 15 beurten 1.466 gemiddeld
Stand aan kop.
ALM 1 10-54
De Koude Tap 4 10-50
De Valk 3 10-47
De Salamander 10-43
Extra Libre poule C
ALM 2 – Nooit Volleerd 4 6-2
ONA 4 – ONA 3 4-4
 ’t Vaartje 6 – De Herberg 4 8-0
De Valk 4 – ’t Vaartje 7 3-5
Kortste partij: R Heijne Nooit Volleerd 4
In 15 beurten 1.533 gemiddeld
Stand aan Kop.
ONA 3 10-50
ONA 4 10-47
 ’t Vaartje 7 10-45
 ’t Vaartje 6 10-42
Kijk voor details op www.dbb.nu