Enexis zorgt ervoor dat gas en elektriciteit veilig bij je in huis komt. Soms zijn er onderhoudswerkzaamheden nodig aan het netwerk van leidingen en kabels. Daarom gaat Enexis binnenkort aan de slag bij de kruising Lage Ham – Achterhuizen.
Wanneer zijn de werkzaamheden?
De kruising Lage Ham – Achterhuizen is twee keer afgesloten voor auto's en ander gemotoriseerd verkeer:
Voetgangers kunnen het werkgebied passeren, maar fietsers moeten afstappen.
Wat gebeurt er precies?
Enexis werkt aan de gasleiding onder de kruising. Eerst leggen ze een tijdelijke aansluiting aan. Twee weken later, op 1 en 2 juli, haalt Enexis de tijdelijke aansluiting weer weg. Ook dan is de kruising dus afgesloten.
Wat merk je hiervan?
Tijdens de werkzaamheden kan het zijn dat:
Voor het doorgaande verkeer wordt een omleidingsroute ingesteld.
Dank voor jouw begrip
De gemeente begrijpt dat werkzaamheden soms hinderlijk kunnen zijn. Enexis doet er alles aan om de klus snel en veilig uit te voeren. Heb je vragen? Neem dan contact op met Enexis via 088 857 70 00.