Welk Dongens kind verdient een lintje?

04 sep 2012, 20:59Nieuws
vsp9t49gv3volmyrunnrdrbz7 171620
Op Dinsdag 20 november reikt burgemeester Simone Dirven-van Aalst samen met wethouder Bas Evegaars voor de vijfde keer Kinderlintjes uit aan kinderen in de leeftijd van vier tot en met twaalf jaar die iets bijzonders hebben gedaan. Opa's, oma's, meesters, juffen, buurvrouw, wijkagent: kent u iemand die hiervoor in aanmerking komt? Laat het de gemeente voor vrijdag 26 oktober 2012 weten! Alle kinderen krijgen via school een voordrachtformulier mee naar huis. Ook vindt u informatie op www.dongen.nl en in de gemeentelijke Informatiekrant.Waarom?Op televisie zien we vaak volwassenen die een onderscheiding van de burgemeester of zelfs van de koningin krijgen. Deze mensen hebben bijvoorbeeld iemands leven gered, een uitvinding gedaan of een super record gevestigd. Kinderen worden hierbij nog wel eens vergeten. En dat terwijl er ook kinderen zijn die het goede voorbeeld geven. Daarom reikt de gemeente Dongen het ‘Kinderlintje' uit.
Op Dinsdag 20 november reikt burgemeester Simone Dirven-van Aalst samen met wethouder Bas Evegaars voor de vijfde keer Kinderlintjes uit aan kinderen in de leeftijd van vier tot en met twaalf jaar die iets bijzonders hebben gedaan. Opa's, oma's, meesters, juffen, buurvrouw, wijkagent: kent u iemand die hiervoor in aanmerking komt? Laat het de gemeente voor vrijdag 26 oktober 2012 weten! Alle kinderen krijgen via school een voordrachtformulier mee naar huis. Ook vindt u informatie op www.dongen.nl en in de gemeentelijke Informatiekrant.
Waarom?
Op televisie zien we vaak volwassenen die een onderscheiding van de burgemeester of zelfs van de koningin krijgen. Deze mensen hebben bijvoorbeeld iemands leven gered, een uitvinding gedaan of een super record gevestigd. Kinderen worden hierbij nog wel eens vergeten. En dat terwijl er ook kinderen zijn die het goede voorbeeld geven. Daarom reikt de gemeente Dongen het ‘Kinderlintje' uit.
Jury
Na de sluitingsdatum beoordeelt een jury welke kinderen in aanmerking komen voor een lintje. Deze jury bestaat uit burgemeester Simone Dirven-van Aalst, wethouder Bas Evegaars, Zuster Rafaël en ereburger Karel de Geus. De genomineerde kinderen, hun ouders en de personen die iemand hebben voorgedragen ontvangen te zijner tijd een speciale uitnodiging voor de feestelijke uitreiking op dinsdag 20 november 2012.
loading

Loading articles...

Loading