De brand werd rond half 12 door de kok van het restaurant ontdekt. 20 minuten later sloegen de vlammen uit de zijkant en het rieten dak van het pand.
De brand werd rond half 12 door de kok van het restaurant ontdekt. 20 minuten later sloegen de vlammen uit de zijkant en het rieten dak van het pand.
Toen de kok de brand niet geblust kon krijgen, is hij in blinde paniek naar de eigenaar in de Tilburgse Reeshof gereden. Daar aangekomen bleek de man brandwonden te hebben. De wonden van de man zijn door een arts die met een traumahelikopter ter plaatse kwam verzorgd. De man is overgebracht naar het Sint Elisabethziekenhuis in Tilburg. Met het afbranden van het café gaat ook en stukje geschiedenis van Dongen verloren. Eerder verloor Dongen al de aangrenzende speeltuin, die werd gesloten door geldgebrek en achterstallig onderhoud, en met het verloren gaan van het café lijkt het definitieve einde van den Hespel een nabij. Het is nog onduidelijk of er nog iets te redden valt en in welke vorm eventueel kan worden doorgestart
bron: brandweerspotters.nl