Een fantastisch resultaat voor Lionsclub Donge Vallei!
In de laatste weken van 2025 heeft Lionsclub Donge Vallei een oproep gedaan om DE-punten in te leveren ten bate van de Voedselbank. Een sympathieke actie, die al enige jaren gehouden wordt met een steeds stijgende lijn in het resultaat!
In 2024 werd ruim 560.000 punten gespaard, dat zich vertaalde in 774 pakken koffie. En nu, in 2025 werd ruim 664.000 punten geteld wat een resultaat van 804 pakken koffie opleverde! Ook met Perla punten zijn nog 9 pakken Perla-koffie gerealiseerd. Blij verrast zijn de leden van Lionsclub Donge Vallei en zeker ook die van de Voedselbank in Dongen!
De punten werden verzameld in speciale zuiltjes bij de bibliotheek en bij Mijzo/De Volckaert. Bovendien werden er ook vele punten ingeleverd en toegestuurd aan de Lionsleden. En als het nodig was, wordt het zelfs bij de mensen thuis opgehaald. Zowel de regionale als lokale publicaties en die via de social media hebben hun vruchten afgeworpen.
Natuurlijk zijn de koffiepakken inmiddels overhandigd en in dank aangenomen. Namens Lionsclub Donge Vallei een hartelijk dank aan alle gulle gevers van de punten. Mogen we rekenen op een succesvolle telling voor dit jaar? Spaart u weer met ons mee?