Preview Avond DonckHuys: een hele avond voorproefjes van nieuw theaterseizoen

13 apr 2017, 11:54Nieuws
theaterdongepark
Theaterliefhebbers in Dongen die zeker willen zijn van tickets voor de leukste voorstellingen van het nieuwe theaterseizoen dat na de zomer start, kunnen alvast de Preview Avond van DonckHuys op 24 juni in hun agenda zetten. Het programma van deze avond is net als vorig jaar weer een grote verrassing; het is een aaneenschakeling van leuke fragmenten van de optredens die vanaf september in Dongen te zien zijn. Alle voorproefjes worden op een ludieke manier aan elkaar gepraat door cabaretier Arjan Kleton.
Na het succesvolle ‘On Tour’ programma waarbij de voorstellingen dit jaar voor het eerst bij verschillende locaties plaatsvonden, gaat DonckHuys in het nieuwe theaterseizoen nog één seizoen on tour voordat het nieuwe gebouw aan de Hoge Ham af is. De Preview Avond van 24 juni a.s. wordt gehouden in ’t Schouw.
Kaarten voor de Preview kosten € 7,50 en dat is inclusief een consumptie en een culinair kaasbuffet. En bijkomend voordeel: tijdens de Preview kunnen de aanwezigen tickets voor het nieuwe theaterseizoen met korting kopen.
loading

Loading articles...

Loading