Op 23 april a.s. zullen leerlingen van de groepen 7 en 8 van Dongense basisscholen een literatuurproject afsluiten met een poëziefestival in 't Schouw. Deze gezamenlijke slotactiviteit is de afronding van het Kunstmenu van dit schooljaar. Daarbinnen hebben alle kinderen van de basisscholen zich verdiept in het onderdeel literatuur. Gedurende de festivaldag zullen de kinderen één van de diverse workshops bezoeken. Binnen het thema poëzie kan men daarbij onder andere denken aan rappen, dans, slagwerk en het zetten van tattoos. Daarnaast bekijken zij elkaars werkstukken die als een tentoon-stelling zullen zijn neergezet. Ook Boekhandel Bruna uit Dongen zal actief aanwezig zijn.Er zijn optredens van dichters, winnaars van de poëziewedstrijd van het Cambreur College uit Dongen en men kan zich bekwamen in het sneldichten. Het poëziefestival wordt mede mogelijk gemaakt door de RABObank Tilburg en omstreken.
Op 23 april a.s. zullen leerlingen van de groepen 7 en 8 van Dongense basisscholen een literatuurproject afsluiten met een poëziefestival in 't Schouw. Deze gezamenlijke slotactiviteit is de afronding van het Kunstmenu van dit schooljaar. Daarbinnen hebben alle kinderen van de basisscholen zich verdiept in het onderdeel literatuur. Gedurende de festivaldag zullen de kinderen één van de diverse workshops bezoeken. Binnen het thema poëzie kan men daarbij onder andere denken aan rappen, dans, slagwerk en het zetten van tattoos. Daarnaast bekijken zij elkaars werkstukken die als een tentoon-stelling zullen zijn neergezet. Ook Boekhandel Bruna uit Dongen zal actief aanwezig zijn.
Er zijn optredens van dichters, winnaars van de poëziewedstrijd van het Cambreur College uit Dongen en men kan zich bekwamen in het sneldichten. Het poëziefestival wordt mede mogelijk gemaakt door de RABObank Tilburg en omstreken.