Noodweer overvalt Dongenaren in Spanje 

20 jul 2013, 21:58Nieuws
n02jxei6mc6zpllfzauvjlkzh caravan
Nederlanders op twee campings in Spanje hebben vrijdag schade aan hun spullen opgelopen door noodweer. In sommige gevallen zijn door hagelstenen ramen gesneuveld. Ook wordt melding gemaakt van auto's die zo vast in de modder staan dat ze er niet meer uit te krijgen zijn, meldt de ANWB. Ook een Dongens gezin werd overvallen door het plotselinge noodweer. Hun caravan raakte zwaar beschadigd.
Op de website van Omroep Brabant doet Sonja Verhulst uit Dongen haar verhaal: "De voortent is er afgerukt en over de caravan gekomen. Er waren 's middags wel wat donkere wolken, maar dit noodweer was niet aangekondigd."
In totaal zijn bij de alarmcentrale van de ANWB veertien meldingen binnengekomen van Nederlanders op twee campings in L'Estartit en Pals in de provincie Gerona. Het noodweer, waarbij het hagelde en onweerde, brak vrijdagmiddag los. Voor zover bekend zijn hierbij geen Nederlanders gewond geraakt.
foto: Sonja Verhulst
loading

Loading articles...

Loading