Grootse Rommelmarkt Musis Sacrum

30 aug 2012, 21:32Nieuws
ld9lw7p0bganliprs2ydla8ja 82119
Aanstaande zondag 2 september organiseert de Koninklijke Muziekvereniging Musis Sacrum weer haar jaarlijkse tweedehands- cq rommelmarkt. Deze markt vindt zoals gewoonlijk plaats in en achter het verenigingsgebouw van Musis Sacrum aan de Julianastraat 122. Op deze zondagochtend gaan om 10.30 uur de deuren open en de markt duurt tot ongeveer 14.30 uur. De entree bedraagt slechts € 1,50 en kinderen onder de zes jaar mogen gratis naar binnen. De opbrengst van deze middag komt ten goede aan het instrumenten- en kledingfonds van de muziekvereniging.Een jaar lang inzamelen door de leden, bekenden en onbekenden heeft er voor gezorgd dat er weer ongelofelijk veel artikelen te koop aangeboden kunnen worden. Het is een markt voor de ware koopjesjagers, maar ook voor mensen die op zoek zijn naar juist dat ontbrekende stukje servies of onderdeel van hun verzameling. De leden van de organiserende muziekvereniging zijn begin deze week begonnen met het leeg halen van de kelder onder het verenigingsgebouw. Iedereen draagt zijn of haar steentje bij in het welslagen van deze jaarlijkse markt, muzikanten worden ware verkopers in spé. De spullen zijn per categorie gerubriceerd, oa huishoudelijke artikelen, klein meubelen, audioapparatuur, speelgoed, puzzels, (oude) muziekinstrumenten om maar wat op te noemen. Wat dit jaar ook niet ontbreekt is een aparte boekenafdeling. Uit vele duizenden boeken kunt u een keuze maken. De boekverkoop is binnen in het Musis-café te vinden. Een half uur na opening, om 11.00 uur, vindt de traditionele veiling plaats. Veilingmeester K. Jacobs gaat samen met zijn secondanten bijzondere en unieke producten op een professionele wijze bij u aan prijzen en verkopen. Natuurlijk is het Musis-café op deze dag geopend en u kunt hier genieten van een kopje koffie of een ander drankje. Ook wordt er door de barcommissie voor de inwendige mens gezorgd. Verder kunt u kunt tijdens de rommelmarkt deelnemen aan de enveloppenactie en kans maken op een van de vele leuke prijsjes, dit alles ter ondersteuning van de vereniging. De te verwachtte weersomstandigheden zijn prima voor een bezoekje aan deze jaarlijkse tweede hands- cq rommelmarkt. De leden van Musis Sacrum hopen u op zondag aanstaande te mogen begroeten tijdens deze jaarlijkse rommelmarkt. Musis Sacrum, Maximaal Muziekplezier.
Aanstaande zondag 2 september organiseert de Koninklijke Muziekvereniging Musis Sacrum weer haar jaarlijkse tweedehands- cq rommelmarkt. Deze markt vindt zoals gewoonlijk plaats in en achter het verenigingsgebouw van Musis Sacrum aan de Julianastraat 122. Op deze zondagochtend gaan om 10.30 uur de deuren open en de markt duurt tot ongeveer 14.30 uur. De entree bedraagt slechts € 1,50 en kinderen onder de zes jaar mogen gratis naar binnen. De opbrengst van deze middag komt ten goede aan het instrumenten- en kledingfonds van de muziekvereniging.
Een jaar lang inzamelen door de leden, bekenden en onbekenden heeft er voor gezorgd dat er weer ongelofelijk veel artikelen te koop aangeboden kunnen worden. Het is een markt voor de ware koopjesjagers, maar ook voor mensen die op zoek zijn naar juist dat ontbrekende stukje servies of onderdeel van hun verzameling. De leden van de organiserende muziekvereniging zijn begin deze week begonnen met het leeg halen van de kelder onder het verenigingsgebouw. Iedereen draagt zijn of haar steentje bij in het welslagen van deze jaarlijkse markt, muzikanten worden ware verkopers in spé. De spullen zijn per categorie gerubriceerd, oa huishoudelijke artikelen, klein meubelen, audioapparatuur, speelgoed, puzzels, (oude) muziekinstrumenten om maar wat op te noemen. Wat dit jaar ook niet ontbreekt is een aparte boekenafdeling. Uit vele duizenden boeken kunt u een keuze maken. De boekverkoop is binnen in het Musis-café te vinden. Een half uur na opening, om 11.00 uur, vindt de traditionele veiling plaats. Veilingmeester K. Jacobs gaat samen met zijn secondanten bijzondere en unieke producten op een professionele wijze bij u aan prijzen en verkopen. Natuurlijk is het Musis-café op deze dag geopend en u kunt hier genieten van een kopje koffie of een ander drankje. Ook wordt er door de barcommissie voor de inwendige mens gezorgd. Verder kunt u kunt tijdens de rommelmarkt deelnemen aan de enveloppenactie en kans maken op een van de vele leuke prijsjes, dit alles ter ondersteuning van de vereniging. De te verwachtte weersomstandigheden zijn prima voor een bezoekje aan deze jaarlijkse tweede hands- cq rommelmarkt. De leden van Musis Sacrum hopen u op zondag aanstaande te mogen begroeten tijdens deze jaarlijkse rommelmarkt. Musis Sacrum, Maximaal Muziekplezier.
loading

Loading articles...

Loading