Ook dit jaar is er weer een Ouderenmiddag tijdens de carnaval. Op dinsdagmiddag 28 februari wordt dit evenement gehouden in ’t Schouw aan de Rembrandtstraat (West 2).
Deze locatie wijkt dus af van de oude vertrouwde Cammeleur. Ook onze organisatie heeft in verband met de sloop van de dit gebouw uit moeten kijken naar een andere locatie. Wij denken een goed alternatief gevonden te hebben in ’t Schouw.
Gratis kaarten.
Locatie ’t Schouw brengt wel wat aanpassingen met zich mee. Eén daarvan is dat de omvang van de zaal iets kleiner is dan we gewend waren. Om teleurstelling te voorkomen aan de deur geven we dit jaar gratis toegangskaarten weg. Met deze kaarten die iedereen gratis af kan halen bij onze verkooppunten van stichting ‘de Peeënstekers’ heeft u gegarandeerd een plaats. Verder is het devies vol is vol. Vanwege de veiligheid zitten we vast aan een gelimiteerd aantal mensen in het pand.
De (gratis) kaarten zijn vanaf vrijdag 10 februari verkrijgbaar bij drukkerij Leijten aan de Hoge Ham, en Drogist DA Ingrid aan het Looiersplein.
Maar nu genoeg over toegang en kaarten, we gaan gewoon lekker net als vanouds een gezellig feest bouwen op dinsdag 28 februari in ’t Schouw! Zoals ieder jaar zal het ook dit jaar weer een rijk gevulde middag zijn. Een keur van artiesten uit het Peeënrijk zal tussen 13.00 uur en 17.30 uur een vermakelijk programma wegzetten.
Inmiddels zijn de artiesten al vastgelegd en kunnen wij u verklappen dat we in ieder geval een optreden van de Vereniging der Veteranen tegemoet kunnen zien. Zoals ieder jaar staat deze vereniging garant voor een verrassende act. Verder kunnen we al wel zeggen dat u zowel muzikaal als op het gebied van cabaret niets tekort zult komen.
Als u zin hebt in een gezellige ouderwetse carnavalsmiddag, uw agenda is nog leeg op dinsdagmiddag 28 februari en u bent 65 jaar of ouder? Dan bent u van harte welkom tijdens de ouderenmiddag. De toegang is gratis (met kaart) en onze vrijwilligers zullen u zeker in de watten leggen. De zaal van ‘t Schouw gaat open om 12.30 uur.
Bent u jonger dan 65 dan mag u niet de zaal in! In een bijzaal van ’t Schouw kunt u wel de sfeer van dit evenement proeven.
De ouderenmiddag wordt mede mogelijk gemaakt door Stichting Donckhuys.