Afgelopen zaterdag werd het eerste lustrum gevierd van de Kloostertuin appartementen.
Riemer Renalda, initiatiefnemer van de Kloostertuin activiteiten, heette eenieder welkom. In zijn verhaal werd de beginperiode (2021) van de bewoning tot op heden neergezet, met aandacht voor de bewoners, die overleden zijn de afgelopen 5 jaar. Het welkomstpraatje werd compleet gemaakt door een drankje en een hapje, mede mogelijk gemaakt door Kin Makelaars.
Na het hijsen van de vlag in de pas geplaatste vlaggenmast werd er geproost op het leven. Het vervolg ging verder in de binnentuin , met zang en gedichten door Miekie, Ad en Nellie onder begeleiding van hr Burmanje . Na de zang werd de BBQ opgestart door Hans, Sanne en Riemer, en ook de dorstige kelen werden niet vergeten.
Door de Kloostertuin activiteiten gedurende het jaar is er een community gecreëerd. De samenwerking met Maria-oord speelt hierbij een grote rol.