Foto van de week (foto van Cor Bels)

19 jan , 22:28 Nieuws
fvdw191

Vorige week liet Fotoclub Dongen een kleurenfoto van Jules Bloemsaat zien, welke gemaakt in museum Fenix in Rotterdam. het ging vooral om de weerspiegeling van lucht in de metalen en het fraaie licht.

"Deze week blijven we nog even daar en laten we jullie een totaal andere foto zien uit dat museum. Er zijn uiteraard wel raakvlakken, maar de fotograaf heeft dit op een andere manier uitgevoerd. Op de eerste plaats is het in zwart-wit, vierkant van formaat en nagenoeg abstract. Bij het zien van deze foto denk je niet meteen: dat is museum Fenix in Rotterdam. Als je beide foto’s naast elkaar zou leggen, zou je het misschien wel kunnen denken.

Wat zegt Cor hierover:

De “Tornado” is een trappenhuis en kunstwerk ineen en is uitgevoerd in hout en verchroomd metaal. Dit detail van de trap heb ik in Photoshop bewerkt in low key, d.w.z. zwaar onderbelicht.

Het mooie is dat de resultaten van een foto-uitstapje van enkele clubleden best verschillend kunnen zijn. Ieder kijkt er net even anders naar en probeert daar zijn of haar eigen draai aan te geven. Ik vind dat Cor met deze foto daar zeker in geslaagd is. En de titel? Where to?

Wilt U een keer komen kijken op een clubavond? U bent van harte welkom in dorpshuis de Geubel in ’s-Gravenmoer. We hebben 3x per maand op woensdag clubavond van 19.30-22.30 uur. Neem vooraf evencontact op met ons secretariaat: [email protected]

Tot volgende week.