Houdt zaterdag 9 en zondag 10 juni vrij in uw agenda want dan is het weer tijd voor het jaarlijkse Dorpsfeest. Een grote groep enthousiastelingen heeft voor dit weekend een geweldig programma in elkaar gezet dat voor jong en oud veel aantrekkelijks te bieden heeft. Dikke frieten, fijne chocolade, goed bier en een mooi taaltje. Allee zunne, genoeg redenen om onze zuiderburen eens in de schijnwerpers te zetten: het thema van het 16e Dorpsfeest is ‘Vlaanderen'. We gaan er deze keer een tof Belgisch feestje van maken.Zaterdagmiddag zijn er weer de spelen voor de jeugd, georganiseerd door het Jeugdcentrum Klein-Dongen-Vaart. Niemand hoeft op zaterdag ook maar iets van het Voetbal te missen want van 18.00 tot 19.45 kan iedereen met elkaar genieten van de prestaties van het Nederlands elftal op groot scherm in de tent. Opwarmbal van 17.00 tot 18.00 met DJ Remco! Na de wedstrijd zorgt DJ Maarten voor een sensationele discoavond. Zondagochtend om 11.00 uur gaan we lekker brunchen waarna om 12.15 de vendelzwaaiers en tamboers uit Hoogstraten een prachtig stukje Vlaamse cultuur komen laten zien. Om 13.30 uur beginnen de spelen op het veld en de kinderen kunnen zich deze middag uitleven in allerlei circusacts. DJ Luc sluit het feestweekend af met een spetterende disco op zondagavond. Genoeg ingrediënten voor wederom een gedenkwaardig Dorpsfeest. Iedereen is van harte welkom op 9 en 10 juni op sportveld ‘De Gaasjes' in Dongen-Vaart!
Houdt zaterdag 9 en zondag 10 juni vrij in uw agenda want dan is het weer tijd voor het jaarlijkse Dorpsfeest. Een grote groep enthousiastelingen heeft voor dit weekend een geweldig programma in elkaar gezet dat voor jong en oud veel aantrekkelijks te bieden heeft. Dikke frieten, fijne chocolade, goed bier en een mooi taaltje. Allee zunne, genoeg redenen om onze zuiderburen eens in de schijnwerpers te zetten: het thema van het 16e Dorpsfeest is ‘Vlaanderen'. We gaan er deze keer een tof Belgisch feestje van maken.
Zaterdagmiddag zijn er weer de spelen voor de jeugd, georganiseerd door het Jeugdcentrum Klein-Dongen-Vaart. Niemand hoeft op zaterdag ook maar iets van het Voetbal te missen want van 18.00 tot 19.45 kan iedereen met elkaar genieten van de prestaties van het Nederlands elftal op groot scherm in de tent. Opwarmbal van 17.00 tot 18.00 met DJ Remco! Na de wedstrijd zorgt DJ Maarten voor een sensationele discoavond. Zondagochtend om 11.00 uur gaan we lekker brunchen waarna om 12.15 de vendelzwaaiers en tamboers uit Hoogstraten een prachtig stukje Vlaamse cultuur komen laten zien. Om 13.30 uur beginnen de spelen op het veld en de kinderen kunnen zich deze middag uitleven in allerlei circusacts. DJ Luc sluit het feestweekend af met een spetterende disco op zondagavond. Genoeg ingrediënten voor wederom een gedenkwaardig Dorpsfeest. Iedereen is van harte welkom op 9 en 10 juni op sportveld ‘De Gaasjes' in Dongen-Vaart!