Dongense ondernemers in de bouw gaan samenwerken

13 jun 2013, 21:55Nieuws
kxs9j09mp6zes78xkhxme3hcw bouwcollectief
Sinds het ontstaan van de economische crisis in 2008 is de bouwproductie in West-Brabant nagenoeg stilgevallen. Om de gerezen problemen het hoofd te bieden hebben vijf Dongense ondernemers in de bouwsector nu de handen ineen geslagen. Zij hebben zich verenigd in een samenwerkings-verband onder de naam Stichting Bouwcollectief Dongen.
Architect Kees Jacobs is een van die ondernemers. Hij vertelt: "de doelstelling van deze nieuwe stichting is in breed verband allerlei vertraagde bouwplannen nieuw leven inblazen en innovatieve ideeën uit te werken voor en door Dongen. Signalen vanuit de gemeenschap staan hierbij centraal. Door kennis, ervaring, materieel en personeel te bundelen kunnen projecten van elke omvang door de stichting worden gerealiseerd."
De stichting gaat hierbij gebruik maken van van Dongense onderaannemers en leveranciers "hierdoor gaan ruim 150 mensen de handen uit de mouwen gaan steken om weer aan Dongen te bouwen," vervolgt Jacobs. "Door middel van direct en persoonlijk contact met opdrachtgevers en kennis over de plaatselijke omstandigheden zal de stichting het vertrouwen van de consument gaan herstellen voor zowel grote als kleine projecten.
Door een doelmatige en transparante werkwijze kan in korte tijd resultaat geboekt worden van ontwerp tot oplevering."
De Stichting Bouwcollectief Dongen gaat ervan uit dat op deze manier aanzienlijk op de bouwkosten bespaard zal worden, waarbij vakmanschap en ervaring de benodigde kwaliteit garandeert. Jacobs: "de komende maanden zal de Stichting Bouwcollectief Dongen zich verder gaan presenteren aan de Dongense gemeenschap, bedrijven en instellingen.
Wij gaan het motto “ in Dongen doen we dingen samen ” nu echt invulling geven."
loading

Loading articles...

Loading