Dongen neemt afscheid van RBT De Langstraat

09 jun 2023, 14:34Nieuws
evz23
Gert Jan Stads
Het college van B & W heeft besloten de samenwerking het Regionaal Bureau voor Toerisme (RBT) De Langstraat na 2023 niet voort te zetten
"Het RBT is op zoek gegaan naar een eigen identiteit voor De Langstraat en heeft daarbij, met name, ingezet op het vertrouwen van de lokale ondernemers. De lokale aansluiting en betrokkenheid ontbreken, zo ervaren de Dongense ondernemers" aldus het College. "Met de regionale marketing, waar het RBT sterk in is, heeft het RBT De Langstraat de recreatieve ondernemers in Dongen niet kunnen laten aanhaken."
Een aantal Dongense ondernemers uit de recreatieve sector is een nieuw initiatief opgestart onder de naam 'SamenDongen'. Dit collectief wil de toeristisch-recreatieve potenties van Dongen benutten en verbindingen leggen tussen alle lokale recreatieve ondernemers en zo Dongen op de kaart zetten. In de eerste plannen staan onder meer het nieuw leven inblazen van ‘Verrassend Dongen’ en het opzetten van wandel-, fiets-, auto- (foto)puzzelroutes langs de verschillende deelnemers op het programma. De opstartfase wordt vormgegeven door de ondernemers van Natuurlijk Tomaat, Museum de Looijerij, d’n Heerd, ‘t Volderke / ‘t Veurhuis en OPENER Bier. Insteek is dat op termijn meer lokale ondernemers en organisaties aanhaken bij het initiatief.
advertentiehoodiestshirts
loading

Loading articles...

Loading