Dongen maakt zich op voor DDDQ 2018

23 sep 2018, 12:22 Nieuws
ttquiz

Langzaam maar zeker maakt Dongen zich op voor de vierde editie van De Dongense Dorps Quiz, die aanstaande zaterdag ons dorp weer in haar greep zal nemen. Meer dan 110 teams zullen hun uiterste best gaan doen om de felbegeerde DDDQ wisselbokaal te bemachtigen. Daarvoor moeten zij echter flink aan de bak met vragen, (doe) opdrachten en waarschijnlijk weer een aantal verrassende elementen.

Afgelopen donderdagavond vond bij Café 't Karrewiel de captainsavond plaats. Van ieder team was de captain of een andere vertegenwoordiger aanwezig om door de organisatie gebriefd te worden over de ins en outs van de komende editie. Hoe vul ik de antwoordlijsten in, waar bel ik naar toe als ik ergens op vastloop, hoe pak ik dit allemaal het beste aan? De organisatie gaf een duidelijke uitleg over alle zaken rondom DDDQ zodat de vertegenwoordigers van de teams de Quiz der Quizzen vol zelfvertrouwen tegemoet kunnen zien.

Tijdens deze avond was er ook een filmpje te zien met daarin tips van het duo Tinus & Thieu. Bekijk het filmpje hieronder

De komende dagen zullen er op steeds meer plaatsen DDDQ vlaggen te zien zijn en zal de wedstrijdspanning in Dongen van dag tot dag oplopen richting de grote apotheose van aanstaande zaterdag. Op vrijdag 5 oktober vindt de prijsuitreiking plaats tijdens een grote feestavond in de Cammeleur.