CV Present wint Grand Gala du Pee

19 nov 2017, 16:23Nieuws
present
In de grote zaal van de Lallerij (‘t Schouw) heeft CV Present de felbegeerde Notenbalk in de wacht gesleept. Ze werden muzikaal begeleid door de Tosti Band.
Met het nummer ‘Ge kunt ok lalle’ kreeg CV Present in de Lallerij de meeste punten van de jury. Het lied zal het hele carnavalsseizoen te horen zijn in het Peeënrijk; in ieder geval ‘live’ voorafgaand aan alle voorevenementen die worden georganiseerd door stichting ‘de Peeënstekers’. De publieksprijs werd gewonnen door de Vereniging der Veteranen, met het nummer ‘Als er bier stoomt door de Donge’, zij werden muzikaal ondersteund Aosumnoot.
In totaal deden er 8 verenigingen mee om de strijd om de felbegeerde notenbalk. De wisseltrofee van het Grand Gala du Pee. De kwaliteit van de inzendingen lag weer hoog. Peeën en Peeërinnen hebben er nog steeds zin om eigen muziek te maken van een goed niveau. De verenigingen werden begeleid door de Tostiband en Aosumnoot.
CV de Begaojers werden met het nummer ‘Gaode mee’ derde achter ’t Aauw Loof met het lied ‘Geniet ervan’. De 5 finale liedjes komen ook dit jaar weer op cd te staan die uitgebracht gaat worden.
onderons
Naast de ‘wedstrijdklasse’ was er voor de derde keer ook een ‘leutklasse’, het Blèr du Pee. Hier waren 3 deelnemers. Deze klasse werd gewonnen door BV ‘Onder Ons’ met het nummer ‘De tent op z’n kop’. Stichting ‘de Peeënstekers’ kan terugkijken op een prachtige 46e editie van het Songfestival Grand Gala du Pee in het Peeënrijk.
loading

Loading articles...

Loading