Op zondag 14 november 2010 speelt Columbus Jazz bij Jazzclub The Swinging Carrots. Plaats van optreden is Partycentrum ‘De Heeren van Dongen' in Dongen.
Op zondag 14 november 2010 speelt Columbus Jazz bij Jazzclub The Swinging Carrots. Plaats van optreden is Partycentrum ‘De Heeren van Dongen' in Dongen.
Columbus Jazz brengt veel en weinig gehoorde ‘standards' uit het swing-, jazz- en dixielandrepertoire. De band bestaat sinds het midden van de jaren negentig. Het is de voortzetting van The Endeavour Jazzband. De musici van deze groep hebben allen hun sporen verdiend in héél veel bands in Nederland. Jan Dokter kan de entertainer van de band genoemd worden. Hij zorgt, samen met Lex Lubbers, voor een vrolijke presentatie tijdens de optredens.
De groep heeft géén Cd's gemaakt, omdat de bandleden vinden dat je ‘dit feest namelijk niet in de huiskamer moet draaien, maar het moet beleven'. Dat geeft dus wat te denken over het optreden van Columbus Jazz. Volgens de statistieken, voor zover bekend, is dit een band die je moet zien en horen! Vast staat dat succes verzekerd is.
De bezetting: Lex Lubbers: saxofoon, klarinet, zang, fluitje;; Jan Dokter: trompet, zang, sax; Frans Ernst: trombone, zang; Anton Stukker: contrabas; Jan ter Maat: drums; Koos Greven: banjo, gitaar.
Kom daarom op zondag 14 november 2010 om 15.00 uur naar ‘De Heeren van Dongen'. Columbus Jazz speelt daar tot 19.00 uur. Voor de entreeprijs hoeft niemand meer weg te blijven. Jazzclub The Swinging Carrots brengt goede muziek voor een prijs van maar vijf euro per concert! Het volgende concert is op 12 december 2010.
Voor meer informatie: www.theswingingcarrots.nl.