BV Achterberg viert 25 jarig bestaan!!

01 apr 2012, 23:54Nieuws
l0ybk03e2zmeuzfg1xpn12ef8 130853
Afgelopen zaterdag 31 Maart was er in de Gouden Leeuw het buurtfeest van BV Achterberg in verband met het 25 jarig bestaan. Op die avond werd 1 persoon in het zonnetje gezet. Jos de Kok. Hij heeft van de 25 jaar, 22 jaar in het bestuur gezeten. De meeste jaren als voorzitter. Het feest begon met een gezamenlijk etentje met oud-bestuursleden. Hier werden herinneringen van vroeger opgehaald. Aansluitend de feestavond met als thema "De jongens tegen de meisjes". De presentatie van deze avond was in handen van Hans en Grietje. Ongeveer 130 personen hadden zich opgegeven voor deze avond. Diverse spelletjes werden er gespeeld, zoals hints, taalspel, liedjesspel, spreekwoordenspel etc.Het was een zeer vermakelijke avond waar het publiek enthousiast op reageerde. Hoewel zij in de minderheid waren, werd het spel gewonnen door de jongens. Alle jongens kregen een "beker". Heel de avond door werden er hapjes geserveerd en op het einde van de avond voor een ieder een puntzak friet. De komende tijd staan er in verband met het jubileum nog meerdere activiteiten op het programma. De jongste jeugd gaat naar toverland, de oudere jeugd op jeugdkamp, de 65+ gaan een boottocht maken en er is nog een fietstocht. Van diverse activiteiten zal een verlag te vinden zijn op dongen.nieuws.nl.
Afgelopen zaterdag 31 Maart was er in de Gouden Leeuw het buurtfeest van BV Achterberg in verband met het 25 jarig bestaan. Op die avond werd 1 persoon in het zonnetje gezet. Jos de Kok. Hij heeft van de 25 jaar, 22 jaar in het bestuur gezeten. De meeste jaren als voorzitter. Het feest begon met een gezamenlijk etentje met oud-bestuursleden. Hier werden herinneringen van vroeger opgehaald. Aansluitend de feestavond met als thema "De jongens tegen de meisjes". De presentatie van deze avond was in handen van Hans en Grietje. Ongeveer 130 personen hadden zich opgegeven voor deze avond. Diverse spelletjes werden er gespeeld, zoals hints, taalspel, liedjesspel, spreekwoordenspel etc.
Het was een zeer vermakelijke avond waar het publiek enthousiast op reageerde. Hoewel zij in de minderheid waren, werd het spel gewonnen door de jongens. Alle jongens kregen een "beker". Heel de avond door werden er hapjes geserveerd en op het einde van de avond voor een ieder een puntzak friet. De komende tijd staan er in verband met het jubileum nog meerdere activiteiten op het programma. De jongste jeugd gaat naar toverland, de oudere jeugd op jeugdkamp, de 65+ gaan een boottocht maken en er is nog een fietstocht. Van diverse activiteiten zal een verlag te vinden zijn op dongen.nieuws.nl.
Hieronder een foto-impressie van de geslaagde avond
loading

Loading articles...

Loading